niedziela 14.07.2024

Imieniny: Bonawentury Stelii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Piknik Integracyjny w Maciejowym Sadzie

SkomentujW pierwszą sobotę lipca w Maciejowym Sadzie w Lutyni odbył się piknik integracyjny przygotowany przez Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej w ramach grantu Działaj Lokalnie przy wsparciu Krainy Łęgów Odrzańskich.


Fot. Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej Fot. Powiatowe Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej


Piknikowi towarzyszył konkurs kulinarny "Najlepsze w Powiecie", organizowany przez Powiat Średzki, którego tematem przewodnim było danie z miodem.

Dla dzieci została zorganizowana specjalna strefa warsztatowa z zajęciami plastycznymi i ceramicznymi z miodem oraz pszczołami jako motyw przewodni. Warsztaty ceramiczne poprowadziła Elżbieta Stachowiak aka Pszczółka, z Röben Polska jako sponsorem oraz partnerem, a warsztaty plastyczne Fundacja Drzewko Szczęścia.

Na temat współpracy z organizatorami przedsięwzięcia wypowiedziała się Agnieszka Spychała, kierownik działu marketingu Röben: - Cieszymy się, że wraz z organizatorami Pikniku Integracyjnego w Maciejowym Sadzie mogliśmy promować wartości, które są naszej marce szczególnie bliskie, takie jak ekologia, wspólnota i kreatywność. Wydarzenie było doskonałą okazją na zaangażowanie mieszkańców w różnym wieku w twórcze i edukacyjne aktywności, między innymi w ramach warsztatów ceramicznych. Jesteśmy dumni, że jako Röben mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i wsparliśmy kolejną inicjatywę wzmacniającą lokalne więzi.

Dzięki pomocy Gminy Środa Śląska i udostępnieniu dużego autobusu Średzkiej Komunikacji Publicznej uczestnicy mieli zapewniony dojazd na piknik.

Harcerze z 2 Średzkiego Szczepu Harcerskiego "Cztery Strony Świata" są stałymi partnerami wydarzeń powiatowych, tym razem zapewnili opiekę i wsparcie przy organizacji ogniska z kiełbaskami. W wydarzeniu wzięli także udział podopieczni Stowarzyszenia Włączeni oraz Fundacji Eudajmonia.

Partnerami wydarzenia byli również Kraina Łęgów Odrzańskich, Akademia rozwoju filantropii w Polsce oraz Polish-American Freedom Foudation.

Współorganizatorem pikniku jest Gmina Miękinia i Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini.

Termin kolejnego wyjazdu integracyjnego zaplanowano na 27 lipca do pałacu w miejscowości Dębice.

Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

(PCeKA)

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

warsztat 336224 px

glory

Nie przegap tych artykułów.