poniedziałek 05.06.2023

Imieniny: Bonifacego Waltera

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Podziękowania dla średzkich policjantów

SkomentujDo Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wpłynął list pochwalny z podziękowaniem dla policjantów średzkiej drogówki, którzy wobec kierującej wykazali się bardzo wysoką kulturą osobistą i dużym zrozumieniem sytuacji podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej

'


Sytuacja miała miejsce na terenie powiatu średzkiego na 132km drogi A4 w kierunku Wrocławia pomiędzy miejscowością Kostomłoty – Kąty Wrocławskie. W trakcie jazdy na powyższym odcinku podróżująca kobieta nagle poczuła się źle, zatrzymała się na pasie awaryjnego postoju, jak twierdziła - nie była w stanie dalej kontynuować jazdy.

Patrol Policji Ruchu Drogowego w składzie st. sierż. Mateusz Żukowski wraz z st. post. Dariusz Kupczyk w trakcie wypełniania czynności służbowych szybko dotarli do kobiety, byli gotowi podjąć wszelkie kroki aby zapewnić bezpieczeństwo podróżującej oraz innym uczestnikom ruchu. Uczestniczka ruchu drogowego nie potrzebowała pomocy medycznej niemniej jednak poprosiła o pomoc w dotarciu do najbliższego zjazdu z trasy.
Mundurowi bez wahania pomogli kobiecie dotrzeć do najbliższego zjazdu – najbliższego bezpiecznego miejsca, gdzie mogła odpocząć i poczekać na swoich bliskich.

Policjanci ruchu drogowego ze średzkiej komendy: st. sierż. Mateusz Żukowski oraz st. post. Dariusz Kupczyk, według kobiety, podczas interwencji wykazali się dużym zrozumieniem sytuacji i bardzo wysoką kulturą osobistą. Kierująca, mimo iż w trakcie powyższej sytuacji wielokrotnie dziękowała średzkim funkcjonariuszom za pomoc, postanowiła prócz tego złożyć pisemne słowa uznania do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Tak miłe słowa niewątpliwie stanowią dowód na to, że największą satysfakcję sprawia pomoc drugiemu człowiekowi. Sytuacje takie jak ta motywują do działania, służby i pomocy w myśl dewizy "Pomagamy i Chronimy", która każdego dnia przyświeca tysiącom polskich policjantów.

Źródło: KPP Środa Śląska
sierż. Katarzyna Bisztyk-Radoń

431 181367
   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )

Na takie akcje straż miejska ma czas szkoda że na przejściu koło szkoły podstawowej nigdy nikogo ...
Nie wiem kto jest odpowiedzialny za organizacje dnia dziecka ale uwaga ludzie na scenie śpiewali ALKOHOLICZKA ...
Polecam wcześniej obejrzeć film 100 POLICJANTÓW zdradza TAJEMNICE polskiej Policji https://www.youtube.com/watch?v=Gg58n2DKlT4 gdzie autor oparł się na ...

Lokalne ogłoszenia drobne

03.06.2023 08:42 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI czy KOLEKCJI ANTYKÓW ... 603 - 567 - 304Kupię stare: Obrazy…

26.05.2023 12:50 wrote:

 Oferuję wapno nawozowe w cenie 25zł netto za tonę. Kontakt: 885 965 342…

24.05.2023 08:52 wrote:

Oferuję do wynajęcia garaż o pow 18m2 wyposażony w energię elektryczną.Garaż posadowiony jest w Środzie Śl ul. Wrocławska 18. Kontakt 79475…

16.05.2023 17:55 wrote:

Oferuję usługę drukowania dowolnego obrazu na każdej ścianie. Zamiast fototapety pod którą trzeba przygotować ścianę i później odpowiednio …

glory baner

komnet internet

eko006