sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę i kobietę z narkotykami
We wtorek do policyjnego aresztu trafili 38-letni mężczyzna oraz 22-letnia kobieta. Naruszyli oni mir domowy na terenie jednej z miejscowości powiatu. Dzięki właściwej reakcji zgłaszającego oraz wnikliwości patrolu średzkiej policji, ustalono jeszcze więcej faktów.

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymali zgłoszenie tuż przed godziną 8:00 rano. Dyżurny bez zwłoki wysłał na miejsce patrol oraz dzielnicowego. Na miejscu policjanci zauważyli młodą kobietę oraz mężczyznę, którzy dostali się do wewnątrz pomieszczenia gospodarczego Stacji Uzdatniania Wody poprzez wybite okno. Jak się okazało byli to mieszkańcy powiatu strzegomskiego, wcześniej już karani za przestępstwa.

W związku z naruszeniem miru, mundurowi zatrzymali parę i doprowadzili do jednostki policji. Tam okazało się, że to nie wszystko za co będą odpowiadać. 38-letni mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Świdnicy celem odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze liczne przestępstwa. Natomiast kobieta posiadała przy sobie susz pochodzenia roślinnego, który po przeprowadzonym badaniu okazał się być marihuaną.

22-latce przedstawiono zarzut dotyczący naruszenia miru domowego oraz posiadania środków odurzających. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. 38-letni mężczyzna, oprócz zarzutu naruszenia miru domowego, usłyszał również zarzut przywłaszczenia dokumentu tożsamości, który został przy nim ujawniony. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. Po wykonanych czynnościach procesowych mężczyzna został przewieziony do Aresztu Śledczego we Wrocławiu, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście miesięcy oczekując na kolejny proces.

mł. asp. Karol Dudziak
KPP w Środzie Śląskiej

431 147266

431 147265

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 5 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…