sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej

Posiadał blisko 90 porcji marihuany - wpadł podczas policyjnej interwencji

Cz, 09.09.2021 15:44
 •  

Chcąc wybawić siostrzeńca od kłopotów, twierdziła, że ujawniony przez policjantów woreczek foliowy z zawartością marihuany, jest jej własnością. Wkrótce okazało się jednak, że zarówno woreczek, jak też kolejne środki odurzające znalezione podczas przeszukania, należą do jej 32-letniego krewnego...


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policjanci podjęli interwencję w związku z nieporozumieniem rodzinnym. Mundurowi podczas ustalania powodów kłótni zauważyli w ręku jednej z kobiet woreczek foliowy z suszem roślinnym. Początkowo twierdziła, że należy on do niej, jednak jak się wkrótce okazało jego właścicielem był 32-letni siostrzeniec kobiety.

Poza woreczkiem foliowym funkcjonariusze ujawnili zarówno przy mężczyźnie, jak również podczas przeszukania zajmowanego przez niego pokoju, kolejne środki odurzające. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 90 porcji marihuany.

Mundurowi zatrzymali 32-etniego mieszkańca powiatu średzkiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste. Mężczyzna, który był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Przestępstwo posiadania środków odurzających zagrożone jest karą do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: asp. szt. Marta Stefanowska
KPP w Środzie Śląskiej

 • 3
 • 1
 • 4
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 19 minut temu.
 • Dorota powiedział(a) Więcej
  To samo co z droga przy biedronce, krzyczeliście, tupaliscie, że musi zrobić i co? Teraz Polbus sam za swoje, prywatne środki ja zrpbi bo to jest... 51 minut temu.
 • abc powiedział(a) Więcej
  i pomyslec ,ze to niedawno byl przewodniczacy rady powiatu-ale cyrk,ja prdl . godzinę temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …