czwartek 18.07.2024

Imieniny: Emila Erwina

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Poznaj kandydatów na radnych miejskich i gminnych w Powiecie Średzkim! [PEŁNY WYKAZ]

Skomentuj



Prezentujemy listę wszystkich zarejestrowanych i zatwierdzonych przez Państwową Komisję Wyborczą kandydatów na radnych miejskich i gminnych w Powiecie Średzkim.



Miasto i Gmina Miękinia:

Okręg wyborczy nr 1 - Miękinia 
1. KRUDOS Dorota, 54 lata - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
2. KRZYŻANOWSKI Adam, 42 lata - KWW JANA GRZEGORCZYNA
3. PARTYKA Marcin, 41 lat - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ

Okręg wyborczy nr 2 - Miękinia
1. WIKTOROWSKI Bartosz Ryszard, 19 lat - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
2. ZAREMBA Waldemar Paweł, 50 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA

Okręg wyborczy nr 3 - Lutynia
1. JAMROŻY Agata Anna, 49 lat - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
2. RZEPKA Sylwia Aneta, 43 lata - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
3. SZLĄCZKA Anna Ewa, 57 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
4. TOMCZAK Marta, 31 lat - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY

Okręg wyborczy nr 4 - Lutynia
1. CEDLER Paweł, 51 lat - KWW PAWEŁ CEDLER
2. JÓŹWIAK Gwidon, 34 lata - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
3. KARCZEWSKA Ewelina Anna, 42 lata - KWW JANA GRZEGORCZYNA
4. KRÓL Tomasz Ryszard, 48 lata - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
5. MUSIAŁ Magdalena Julia, 24 lata - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ

Okręg wyborczy nr 5 - Mrozów, Łąkoszyce
1. GIEDZIŃSKA-DUDEK Anna Halina, 46 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
2. LIPA Wioletta Urszula, 55 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA

Okręg wyborczy nr 6 - Wilkszyn
1. GROSZEK Mariusz Mateusz, 37 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
2. PŁAWIAK Ewelina, 40 lat - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
3. STĘPIEŃ Maja Eliza, 48 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
4. SZYMANOWSKA Monika Anna, 43 lata - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ

Okręg wyborczy nr 7 - Wilkszyn
1. CHARUBIN Marcin, 42 lata - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
2. JANKOWIAK Piotr Jan, 50 lat - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
3. JASIŃSKA Kamilla Ewa, 41 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
4. LASOWICZ Bożena Aleksandra, 66 lat - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY

Okręg wyborczy nr 8 - Brzezinka Średzka, Czerna, Gosławice, Lenartowice, Prężyce, Wilkostów, Wojnowice
1. MUZYCZKA Aleksandra, 60 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
2. SKOWRON Beata Ewa, 42 lata - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
3. ZANIEWSKI Adam Krzysztof, 35 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA

Okręg wyborczy nr 9 - Brzezina
1. BILIŃSKI Mariusz Jan, 36 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
2. BOEWERDT Agnieszka Joanna, 40 lat - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
3. SZAŁANKIEWICZ Paweł, 38 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA

Okręg wyborczy nr 10 - Krępice, Kokorzyce, Żurawiniec
1. GRZEGORCZYN Damian, 33 lata - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
2. JEZIOREK Joanna Maria, 61 lat - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
3. KRUK Iwona Agnieszka, 50 lat - KWW IWONA KRUK
4. MAKSYLEWICZ Eugeniusz Stanisław, 64 lata - KWW JANA GRZEGORCZYNA

Okręg wyborczy nr 11 - Gałów, Gałówek
1. CHRĄCHOL Dawid, 34 lata - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
2. CZAJKOWSKI Ryszard Włodzimierz, 59 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
3. SŁUGOCKI Filip Jacek, 28 lat - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
4. TOMCZYK Honorata Wanda, 47 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA

Okręg wyborczy nr 12 - Wróblowice
1. BATRA Harish Chander, 65 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
2. PACER Małgorzata Teresa, 38 lat - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
3. SADOWA Renata, 57 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA

Okręg wyborczy nr 13 - Pisarzowice, Piskorzowice
1. ŁODEJ Przemysław, 32 lata - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
2. MAJBRODA Robert, 51 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
3. ODRZYWOLSKI Przemysław Piotr, 28 lat - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
4. ZYSIAK Krzysztof Kamil, 47 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA

Okręg wyborczy nr 14 - Białków, Głoska, Gąsiorów, Głogi, Owieczki, Księginice, Warzyna, Lubiatów, Zabór Mały, Zabór Wielki
1. HACZKIEWICZ Jerzy, 61 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA
2. OLECHNOWICZ Jacek, 34 lata - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
3. WAŚNIEWSKI Janusz, 60 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA

Okręg wyborczy nr 15 - Błonie, Kadłub, osada Przydroże, Siemichów, Łowęcice, Radakowice, Zakrzyce, Źródła
1. CZARNECKI Grzegorz, 46 lat - KWW JANA GRZEGORCZYNA
2. HAŁASA Grzegorz Sylwester, 43 lata - KWW MONIKI ANNY SZYMANOWSKIEJ
3. PAWEŁCZYK Tomasz Paweł, 35 lat - KWW „LUDZIE DLA LUDZI” MARCINA JÓZEFA KALOTY
4. USZYŃSKI Łukasz Dawid, 40 lat - KWW KRZYSZTOFA SZAŁANKIEWICZA

Miasto i Gmina Środa Śląska:

Okręg wyborczy nr 1 - Środa Śląska
1. BŁASZKIEWICZ Jacek, 56 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
2. JANKOWSKI Jerzy Jan, 52 lata - KWW ŚREDZKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
3. LISIECKI Arkadiusz Tomasz, 55 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
4. WOJTASIŃSKA-ŻYGADŁO Anna Ewa, 45 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY

Okręg wyborczy nr 2 - Środa Śląska
1. KOGUTEK Agnieszka Joanna, 44 lata - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
2. LIBEREK Kamil Michał, 37 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
3. WALERYCH Justyna, 35 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 3 - Środa Śląska
1. BIELSKI Andrzej Zdzisław, 52 lata - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
2. ŁABATCZYK Mieczysław Bronisław, 66 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
3. NAMYŚLAK Andrzej, 39 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 4 - Środa Śląska
1. MAŹNIEWSKI Mariusz Józef, 38 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
2. SKÓRA Mirosław Józef, 65 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
3. TOMASZEWSKA-ŚLODERBACH Mariola, 66 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 5 - Środa Śląska
1. DOMARADZKI Tomasz, 49 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
2. JOBCZYK Piotr Krzysztof, 55 lat - KWW ZIEMIA ŚREDZKA-WSPÓLNA SPRAWA
3. MIZGAŁA Marek Jacek, 54 lata - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
4. ROSENBEIGER Paweł Leszek, 48 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 6 - Środa Śląska
1. GUBAŁA Elżbieta Urszula, 53 lata - KWW ELŻBIETY GUBAŁY
2. MRÓZ Leszek, 57 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
3. SOZAŃSKI Zbigniew, 66 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
4. STEFANOWSKA Marta Maria, 45 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 7 - Środa Śląska
1. KRYCIŃSKI Jerzy Michał, 65 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
2. KUCZA Roman Teodor, 70 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
3. LENARTOWICZ Bożena Jadwiga, 51 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY

Okręg wyborczy nr 8 - Jastrzębce, Proszków
1. HIBNER Arkadiusz, 38 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
2. JANCZAK Aleksandra Barbara, 43 lata - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
3. JANUS Jacek Sławomir, 53 lata - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY

Okręg wyborczy nr 9 - Juszczyn, Komorniki, Przedmoście, Święte
1. CZYRNIAŃSKI Jarosław Aleksander, 53 lata - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
2. GADZAŁA Rafael Arystoteles, 50 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
3. WERESZCZYŃSKA Sabina Bogusława, 37 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY

Okręg wyborczy nr 10 - Szczepanów
1. BORKOWSKA Wioletta Halina, 46 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
2. KURIATA Beata, 53 lata - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
3. SERWIAK Katarzyna Joanna, 33 lata - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 11 - Brodno, Kobylniki, Lipnica, Rzeczyca, Słup, Zakrzów
1. BEKIESZCZUK Izabela Patrycja, 25 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
2. BOGACZ Maciej, 37 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
3. SENDYKA Stanisław, 65 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY

Okręg wyborczy nr 12 - Ciechów
1. GOŁDYN Stanisław, 67 lat - KWW STANISŁAWA GOŁDYNA
2. KAZNOWSKI Jacek, 36 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
3. KIRKIEWICZ Krzysztof Stanisław, 47 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
4. SŁONIOWSKA Aneta, 52 lata - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY

Okręg wyborczy nr 13 - Cesarzowice, Chwalimierz, Kulin, Michałów
1. ŁOMNICKA Justyna Kamila, 45 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
2. OSTRÓWKA Grażyna Anna, 56 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
3. WARCHAŁ Wojciech Adam, 37 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 14 - Bukówek, Ligotka, Ogrodnica, Pęczków, Wrocisławice
1. KRUSZELNICKI Zdzisław, 65 lat - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
2. KUDRYŃSKI Wiesław, 57 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
3. SEREDYŃSKI Piotr Lesław, 49 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO

Okręg wyborczy nr 15 - Gozdawa, Jugowiec, Kryniczno, Rakoszyce, Wojczyce
1. GRUSZCZYŃSKI Paweł, 35 lat - KWW MY ŚREDZIANIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI GMINY
2. MACIEJEWSKI Leszek, 62 lata - KWW RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
3. MALCZEWSKA Agnieszka Katarzyna, 49 lat - KWW ARKADIUSZA GRUSZCZYŃSKIEGO
4. RYBSKI Adam, 37 lat - KWW RAZEM DLA ŚRODY

Gmina Kostomłoty:

Okręg wyborczy nr 1 - Kostomłoty
1. BŁĄDEK Elżbieta Dorota, 50 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
2. PAWLAK Sebastian, 46 lat - KWW EDWARDA KULIGA

Okręg wyborczy nr 2 - Kostomłoty 
1. BUBA Kazimierz Jan, 76 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
2. ZAWIERTA Renata Barbara, 60 lat - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ
3. ŻĄDŁO Marek, 58 lat - KWW EDWARDA KULIGA

Okręg wyborczy nr 3 - Piotrowice
1. BAYER Tymon Sylwester, 34 lata - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2. ZAWISZA-GĄDKO Magdalena Iwona, 47 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
3. ŻAŁOBNIAK Mariusz Ireneusz, 51 lat - KWW EDWARDA

Okręg wyborczy nr 4 - Piotrowice
1. ANDRASIEWICZ Agnieszka, 41 lat - KWW EDWARDA KULIGA
2. ORZECHOWSKA Teresa, 62 lata - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
3. PRZYBYLIŃSKI Jacek Marek, 50 lat - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Okręg wyborczy nr 5 - Bogdanów, Paździorno, Godków, Osieczyna
1. GABOR Arkadiusz Zbigniew, 53 lata - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2. KULIG Edward Jerzy, 63 lata - KWW EDWARDA KULIGA
3. ŚLADOWSKA Agnieszka, 48 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY

Okręg wyborczy nr 6 - Zabłoto
1. BARYLAK Leon Marian, 62 lata - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
2. KURIATA-PUZIO Barbara Ewa, 46 lat - KWW EDWARDA KULIGA
3. STADNIK Konrad Edward,n 28 lat - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Okręg wyborczy nr 7 - Osiek
1. CISOWSKI Grzegorz Wojciech, 46 lat - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2. DĘBEK Edyta, 37 lat - KWW EDWARDA KULIGA
3. SUDOŁ Waldemar Andrzej , 63 lata - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY

Okręg wyborczy nr 8 - Mieczków
1. BURDZY Leszek Dariusz, 59 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
2. JAKUBIAK Wojciech Tomasz, 53 lata - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Okręg wyborczy nr 9 - Wichrów
1. FORNAL Iwona Anna, 28 lat - KWW EDWARDA KULIGA
2. KRUŹLAK Marzena, 47 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY

Okręg wyborczy nr 10 - Czechy, Jakubkowice, Jenkowice, Samborz
1. JASTRZĘBSKI Tomasz Marcin, 42 lata - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ
2. LASZ Dariusz, 53 lata - KWW EDWARDA KULIGA
3. ŻERELIK Grzegorz, 37 lata - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY

Okręg wyborczy nr 11 - Piersno
1. DROHOMIRECKI Sebastian, 33 lata - KWW EDWARDA KULIGA
2. MEDYŃSKI Michał Stanisław, 38 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
3. PAŃKÓW Irena Maria, 54 lata - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Okręg wyborczy nr 12 - Wilków Średzki, Wnorów, Samsonowice, Sobkowice
1. CHOJECKI Stanisław, 61 lat - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
2. SAWICKA Aneta Jadwiga, 44 lata - KWW EDWARDA KULIGA

Okręg wyborczy nr 13 - Chmielów, Lisowice
1. GOŁDYN Agnieszka, 33 lata - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
2. KURIATA Wojciech, 33 lata - KWW WOJCIECHA KURIATA
3. OSOWSKI Józef, 65 lat - KWW EDWARDA KULIGA

Okręg wyborczy nr 14 - Świdnica Polska, Sikorzyce, Budziszów, Siemidrożyce, Szymanowice
1. KROCZAK Roman, 75 lat - KWW EDWARDA KULIGA
2. KURIATA Stanisław, 62 lata - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ
3. SZWEDO Jan, 62 lata - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY

Okręg wyborczy nr 15 - Ramułtowice, Karczyce, Pustynka, Jarząbkowice
1. GONET Zuzanna, 55 lat - KWW EDWARDA KULIGA
2. KONICKA Barbara, 53 lata - KWW LEPSZE JUTRO NASZEJ GMINY
3. KULAS Roman, 57 lat - KWW KRZYSZTOFA ZBĄDZKIEGO NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Gmina Malczyce:

Okręg wyborczy nr 1 - Malczyce
1. MAJEROWSKI Piotr, 48 lat - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO
2. SUŁKOWSKI Piotr Kacper, 40 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 2 - Malczyce
1. GANCARZ Leokadia, 71 lat - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO
2. JANIK Piotr, 51 lat - KWW PIOTRA JANIKA
3. SZAFRAŃSKI Bogdan Marek, 62 lata - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 3 - Malczyce
1. KOWALSKI Wiesław Waldemar, 71 lat - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO
2. SIDOR Krzysztof Bolesław, 46 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI
3. SZYMCZYK Krzysztof Andrzej, 53 lata - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA

Okręg wyborczy nr 4 - Malczyce
1. BAJOR Jarosław Horacy, 41 lat - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO
2. BIERNAT Mateusz, 27 lat - KWW GMINA I POWIAT
3. HAROM Angelika Lidia, 36 lat - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA
4. KRÓL Agnieszka Józefa, 51 lat - KWW ŚREDZKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
5. PYRA Łukasz Krzysztof, 41 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 5 - Mazurowice
1. PASTUCH Krzysztof Stanisław, 58 lat - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO
2. RELUGA Sebastian Rafał, 49 lat - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA
3. RUTKOWSKA Jadwiga Maria, 69 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 6 - Malczyce
1. CHICIŃSKA Katarzyna Dorota, 45 lat - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA
2. TROJNAR Anna Maria, 32 lata - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO
3. ZAWISZA-KRZYWDZIŃSKA Gabriela, 46 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 7 - Malczyce
1. DAROWSKI Sebastian Damian, 32 lata - KWW ŚREDZKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2. GŁOWACKI Marcin, 41 lat - KWW REALNIE W PRZYSZŁOŚĆ
3. KIK Robert, 37 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI
4. LIBOR Tadeusz, 72 lata - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA

Okręg wyborczy nr 8 - Malczyce
1. BODNAR Anna Monika, 35 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI
2. DROZDEK Anna Justyna, 44 lata - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA

Okręg wyborczy nr 9 - Malczyce
1. GRABOWIECKI Bogusław Paweł, 58 lat - KWW ŚREDZKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2. RZEPKA Mateusz, 30 lat - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA
3. WÓJCICKA Urszula Mariola, 42 lata - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 10 - Chomiąża
1. BAKA Andrzej Stanisław, 32 lata - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI
2. KRZYWDZIŃSKI Jerzy Ryszard, 37 lat - KWW GMINA MALCZYCE DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW
3. LATASIEWICZ Dorota, 51 lat - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA

Okręg wyborczy nr 11 - Rachów, Rusko
1. DUDZIŃSKI Zbigniew Antoni, 65 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI
2. GOŁĄB Adrian Marcin, 39 lat - KWW PIOTRA JANIK
3. MRÓZ Ireneusz, 52 lata - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO
4. ZIEMIŃSKI Dawid, 43 lata - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA

Okręg wyborczy nr 12 - Wilczków
1. GRYCZ Stefan, 75 lat - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA
2. OBŁOŃSKA Katarzyna Dorota, 46 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 13 - Kwietno, Podewsie
1. HRYŃCZAK Dawid Jakub, 21 lat - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA
2. KĄDZIELA Mariola, 42 lata - KWW PONAD PODZIAŁAMI-DLA DOBRA WSPÓLNEGO

Okręg wyborczy nr 14 - Dębice
1. BODNIEWICZ Jadwiga Katarzyna, 64 lata - KWW GMINA I POWIAT
2. WYRWISZ Zbigniew, 62 lata - KWW ANDRZEJ NIEMIEC LEPSZA GMINA
3. ZAWADKA Ryszard, 43 lata - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI

Okręg wyborczy nr 15 - Chełm, Szymanów, Zawadka
1. FUDALI Leszek Zenon, 49 lat - KWW ŚREDZKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
2. SONNENBERG Piotr, 56 lat - KWW PIOTRA FRANKOWSKIEGO GMINA NOWEJ JAKOŚCI
3. STODULSKA Mariola, 40 lat - KWW GMINA I POWIAT

Gmina Udanin:

Okręg wyborczy nr 1 - Udanin
1. HOROSZCZAK Adam, 43 lata - KWW MAMY CZAS DLA UDANINA
2. JUREK Małgorzata Anna, 49 lat - KWW WSPÓLNIE DLA KONAR
3. OKŁA Grzegorz Rafał, 46 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN
4. OLKIEWICZ-SOBCZAK Justyna Daria, 42 lata - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 2 - Udanin
1. PIECHOWICZ Monika Agnieszka, 44 lata - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN
2. SOBCZAK Jakub Jan, 25 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN
3. TELESZKO Grażyna, 66 lat - KWW MAMY CZAS DLA UDANINA

Okręg wyborczy nr 3 - Udanin
1. ŁUKASZEWSKA Beata, 54 lata - KWW MAMY CZAS DLA UDANINA
2. URBAŃCZYK Krzysztof Ryszard, 55 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN
3. WOŹNA Agnieszka Helena, 45 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 4 - Piekary
1. STRZELECKI Janusz, 39 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 5 - Dziwigórz, Gościsław, Lasek
1. IWANICKA Małgorzata Anna, 41 lat - KWW MAŁGORZATY IWANICKIEJ
2. KORGÓL Bożena Wiesława, 65 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN
3. SOBCZAK Patryk Kacper, 21 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 6 - Ujazd Górny
1. KORCZOWA Adrianna, 24 lata - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN
2. KORCZOWA Krystyna Anna, 38 lat - KWW MAŁGORZATY IWANICKIEJ
3. ZIARNIK Krzysztof Grzegorz, 51 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 7 - Ujazd Górny
1. CHOWANIEC Katarzyna, 46 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN
2. WASYLÓW Barbara, 51 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 8 - Jarosław
1. DYDUŁA Dariusz Stanisław, 37 lat - KWW DARIUSZA DYDUŁA
2. LIPKA Beata, 50 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 9 - Jarostów, Karnice, Ujazd Dolny
1. KOZŁOWSKI Jarosław, 55 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN
2. SUCHOŃ Joanna, 48 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 10 - Konary, Dębki
1. DĘBICKI Stanisław, 76 lat - KWW SZANSA DLA KONAR.
2. GAWEŁ Agnieszka, 43 lata - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN
3. PICHOWICZ Damian Łukasz, 43 lata - KWW WSPÓLNIE DLA KONAR

Okręg wyborczy nr 11 - Damianowo, Księżyce
1. KAŁUŻNY Krystian Artur, 26 lat - KWW GMINA I POWIAT
2. OŻÓG Dorota Aneta, 35 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN
3. WOLKO Iwona Katarzyna, 49 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 12 - Lusina
1. BABIARZ Bożena Jadwiga, 43 lata - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN
2. DZIURLA Krzysztof, 59 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 13 - Drogomiłowice, Łagiewniki Średzkie, Różana
1. PAWLACZYK Michał Jacek, 31 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN
2. PORĘBSKA Martyna, 37 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 14 - Pichorowice
1. GRZEGORCZYN Marzena , 59 lat - KWW MŁODZI PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY UDANIN
2. MIOZGA Mateusz Rudolf, 33 lata - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

Okręg wyborczy nr 15 - Pielaszkowice, Jańczów, Sokolniki
1. BABIJCZUK Tomasz Łukasz, 39 lat - KWW RAZEM DLA GMINY UDANIN

(rol)





   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

Nie przegap tych artykułów.