Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Retro Party z zespołem Czarno-Czarni z okazji Dnia Kobiet

W muzyczną podróż w lata 50 i 60. - a także czasy bardziej współczesne - zabrał średzianki i średzian 8 marca zespół Czarno-Czarni.

galeria

Retro Party odbyło się w Powiatowym Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej, a jego uczestnicy usłyszeli m.in. Kasztany, Augustowskie noce, Zakochani są wśród nas, Odrobina szczęścia w miłości czy Pamiętasz była jesień. Dopełnieniem występu były takie przeboje jak Nogi, Trąbo-twist, Śpiąca Jola czy Jedzą Rybę.

Dziękujemy wszystkim, którzy Dzień Kobiet postanowili spędzić przy dobrej muzyce i w miłym towarzystwie.

Ekipie z Centrum i Kawiarence Ceka bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji wydarzenia.

Powiat Średzki - RFP


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.