sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej

Średzcy policjanci w akcji "Nielegalne Odpady 2021"

Pt, 10.09.2021 09:07
 •  

Średzcy policjanci uczestniczyli w ogólnopolskich działaniach pn.: ,,Nielegalne odpady 2021”. Celem akcji, w której poza Policją, uczestniczyła Inspekcja Ochrony Środowiska, Inspekcja Transportu Drogowego, Krajowa Administracja Skarbowa oraz Straż Graniczna, było ujawnianie nielegalnego transportu i porzucanie odpadów.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Policjanci ze średzkiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego, funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego, Inspekcją Ochrony Środowiska i Strażą Graniczną przeprowadzili 8 września na drogach powiatu działania pn.: „Nielegalne Odpady 2021”. Celem ich było ujawnianie nielegalnego transportu i porzucania odpadów.

Akcja obejmowała swoim zasięgiem całą Polskę i ma za zadanie poprzez wspólne i skoordynowanie działanie polskich służb doprowadzić do skontrolowania jak największej ilości transportów przewożących odpady i zweryfikować je pod względem legalności i zgodności z posiadanymi zezwoleniami.

Podczas wspólnych działań funkcjonariusze skontrolowali 18 pojazdów ciężarowych. W związku z naruszeniem przepisów prawa o ruchu drogowym mundurowi wobec dwóch kierujących zastosowali pouczenie, a na pięciu nałożyli mandaty karne. Policjanci zatrzymali też dwa dowody rejestracyjne.

Źródło: asp. szt. Marta Stefanowska
KPP w Środzie Śląskiej

 • 8
 • 0
 • 2
 • 0
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • RWM powiedział(a) Więcej
  Panowie-proponuję wziąć flaszeczkę  a jak mało to dwie ,usiąść w spokojnym miejscu i dogadać się jak chłop z chłopem. godzinę temu.
 • Kristof powiedział(a) Więcej
  Gabriel jeździ,puścili dziada...gówno 16 lat,bez prawka i ile fabryka dała główną drogą!A na dodatek dziwnym trafem zaczęły znikać katalizatory.. godzinę temu.
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …