wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Średzkie Centrum Zdrowia poszerza zakres usług
W poniedziałek 1 sierpnia rozpocznie działalność pierwsza na terenie naszego powiatu oraz powiatów przyległych Poradnia Onkologiczna. Już teraz można rejestrować się na konsultacje do lekarzy specjalistów.  


Poradnia Onkologiczna będzie trzecią poradnią działającą w Średzkim Centrum Zdrowia SPZOZ w Środzie Śląskiej. Od momentu uruchomienia podmiotu, tj. 1 lipca br., funkcjonują tam poradnie Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej.

W nowej poradni będą świadczone usługi:

 • diagnostyka chorób nowotworowych w tym świadczenia w ramach szybkiej ścieżki onkologicznej (Karta DILO),
 • wykonywanie drobnych zabiegów chirurgicznych (pobieranie wycinków, usuwanie niewielkich guzków i znamion, tłuszczaków, włókniaków),
 • diagnostyka dermatoskopowa zmian barwnikowych skóry w kierunku czerniaka
 • wykonywanie biopsji piersi i tarczycy

kwalifikacja do zabiegów operacyjnych

Pacjentów przyjmować będą doświadczeni i cenieni lekarze specjaliści: dr n. med. Elżbieta Koczur – Szozda, lek. med. Norbert Słota i lek. med. Cezary Skrzypczyński. 

Przypominamy, wczesna diagnostyka i profesjonalne leczenie jest gwarancją pokonania choroby i powrotu do pełnego zdrowia. Przygotowaliśmy gabinet zabiegowy do wykonywania drobnych zabiegów chirurgicznych. Na podstawie wskazań lekarza specjalisty będzie możliwość wykonania badania ultrasonograficznego piersi i tarczycy – informuje w mediach społecznościowych Średzkie Centrum Zdrowia. 

Do Poradni Onkologicznej nie jest wymagane skierowanie, a dzięki dużej ilości specjalistów czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki. Rejestracja pacjentów odbywa się pod nr tel. 71 338 88 21, kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Placówkę można znaleźć również na facebook’u - facebook.com/ŚredzkieCentrumZdrowia.

Średzkie Centrum Zdrowia mieści się w budynku poszpitalnym w Środzie Śląskiej - wejście  od ulicy Kolejowej 16A. Placówka jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00 - 18.00, piątek i sobota 8.00 - 15.00. Poradnia Onkologiczna będzie działać w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.

(RFP/ŚCZ SPZOZ)

 • Zosia powiedział(a) Więcej
  Bieda? Jaka bieda? Gdzie? Wystarczy wejść do naszej średzkiej biedry. Z koszy aż się wylewa. Kupują ile wlezie. Nad morze jak pojechałam do... 46 minut temu.
 • Anonimowy komentarz powiedział(a) Więcej
  za bilet trzeba zapłacić 59zł, kiedy będziesz musiał zapłacić za disco polo na Dożynkach lub za koncert na Święcie Wina? Tam Gmina dopłaca... 3 godziny temu.
 • Trybson powiedział(a) Więcej
  Ciekawe ile ta impreza będzie kosztować podatników? Po obsadzie widać że gruby Hajs 12 godzin temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…