czwartek 01.12.2022

Imieniny: Natalii Eligiusza

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //


Święto Policji w Środzie Śląskiej

15 lipca funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej obchodzili uroczystość z okazji 103. rocznicy powstania Policji Państwowej. Była to okazja do wyróżnienia i nagrodzenia osiągnięć funkcjonariuszy i pracowników średzkiej komendy oraz wręczenia nominacji na wyższe stopnie policyjne. Uroczyste obchody były także sposobnością do wyrażenia podziękowań dla osób i instytucji, które na co dzień współpracują i wspierają Policję w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie.Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


W uroczystości, która odbyła się w Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Paweł Barski oraz licznie przybyli zaproszeni goście. Obchody z okazji 103. rocznicy powstania Policji Państwowej rozpoczęły się złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości, Naczelnika Wydziału Prewencji podkom. Sebastiana Tkaczyszyna. Następnie miało miejsce uroczyste odegranie hymnu państwowego.

Święto Policji w powiecie średzkim swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele samorządu lokalnego oraz służb i instytucji współpracujących ze średzką Policją, którym Komendant Powiatowy Policji w Środzie Śląskiej mł. insp. Dariusz Smoliński podziękował za dobrą współpracę i podkreślił, że ich pomoc oraz życzliwość stanowi wsparcie dla policjantów w realizacji ich codziennych obowiązków. Zarówno policjantom, jak i pracownikom cywilnym Policji Komendant podziękował za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych, a ich rodzinom za wyrozumiałość i wsparcie w codziennej służbie pełnionej na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu średzkiego.

Komendant podkreślił, że praca w Policji to służba i poświęcenie na rzecz społeczeństwa. To codzienne, żmudne i nie zawsze dostrzegalne wysiłki w celu ochrony zdrowia, życia oraz dbałość o mienie obywateli. Policjanci są w służbie dzień i w nocy, podczas świąt i uroczystości, zawsze wtedy, gdy inni wypoczywają z najbliższymi – policjantom niejednokrotnie brak tego czasu dla własnej rodziny.

Święto Policji to czas awansów i wyróżnień. W bieżącym roku w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej na wyższe stopnie policyjne awansowało 37 funkcjonariuszy. Wyróżniający się policjanci i pracownicy komendy otrzymali nagrody ufundowane przez władze gmin i powiatu.

W dalszej części uroczystości nastąpiły przemówienia zaproszonych gości.

Wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom cywilnym Policji Komendant Powiatowy mł. insp. Dariusz Smoliński podziękował za ich ofiarną i trudną pracę.

Awansowanym, wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy.

mł. asp. Karol Dudziak
KPP w Środzie Śląskiej

Najnowsze komentarze:
 • A. powiedział(a) Więcej
  Gdzie można przeczytać spisane i przetłumaczone "Glückliche Kindheit in Neumarkt... 30 minut temu.
 • Miśko powiedział(a) Więcej
  Śmiać się czy płakać? 3 godziny temu.
 • Wojtek powiedział(a) Więcej
  Adam ty 1,4 km drogi w Szczepanowie będziesz remontował przez 4 lata i to nie jest hejt tylko Fakt 6 godzin temu.
 • CoGdzie powiedział(a) Więcej
  Wojtek, przeczytaj jeszcze raz wklejony tekst. W Udaninie też jest mowa o etapowaniu (Odcinek 1,4... 10 godzin temu.
Komentarze najlepiej oceniane:
 • Wojewoda powiedział(a) Więcej
  Inaczej byś gadał, jakbyś przez tą kradzież wpadł autem do tego wykopu, albo by tam wpadło...
 • Woźnica powiedział(a) Więcej
  Wynika to z polityki i układów pana Rucińskiego. Każda okazja do łupienia mieszkańców jest...
 • Dodatki do węgla... powiedział(a) Więcej
  Przepraszam może nie na temat nieco ale dosyć ważne. Dlaczego trzeba będzie zapłacić po 100...

Lokalne ogłoszenia drobne

29.11.2022 11:49 wrote:

Zlecę różne prace budowlane. Płacę za godzinę lub zadaniowo do uzgodnienia. tel: 600 700 160…

26.11.2022 10:52 wrote:

ZDECYDOWANIE płacę NAJLEPIEJ - SKUP ANTYKÓW - DOJEŻDŻAM - KUPIĘ ANTYKI ! Kupię stare Obrazy, Ikony, mniejsze Meble, Sztućce, Srebro, Plate…

24.10.2022 08:48 wrote:

Kupię garaż w Środzie Śląskiej. Stan techniczny bez znaczenia. Telefon kontaktowy 794 759 440.…

12.10.2022 08:57 wrote:

SKUP OBRAZÓW - KUPIĘ OBRAZY - STARE MALARSTWO - OBRAZY / OBRAZKI - SKUP ANTYKÓW - GOTÓWKA !!!!!!!!Jeśli chcesz szybko sprzedać stare Obrazy…