poniedziałek 26.02.2024

Imieniny: Mirosława Aleksandra

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Szkolenia i warsztaty w średzkiej komendzie policji

SkomentujW dzisiejszych czasach rekrutacja do służb mundurowych, w tym policji, wymaga od kandydatów nie tylko wysokich kwalifikacji i doświadczenia, ale także odpowiednich kompetencji miękkich. Dlatego coraz częściej jednostki policji organizują szkolenia i warsztaty dla policjantów i pracowników policji, które pozwalają na rozwój tych umiejętności.


Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Takie właśnie zajęcia odbyły się w minioną sobotę w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. Warsztaty poprowadziła Anna Krug-Żarnowska, doktor nauk ekonomicznych, absolwentka akredytowanego programu szkolenia coachów z aprobatą ACTP ICF oraz Points of You Academy, L.2. Celem spotkania była praca nad podniesieniem umiejętności interpersonalnych wśród policjantów i pracowników policji, między innymi takich, jak gotowość do pracy w zespole, asertywność, empatia, czy też wzmocnienie sprawności w zakresie komunikacji.

Podczas zajęć dr inż. Anna Krug-Żarnowska wykorzystuje różne metody szkoleniowe, takie jak symulacje sytuacji zawodowych, gry i case study, które pozwalają na praktyczne rozwijanie umiejętności miękkich. Warsztaty prowadzone są w grupach, co umożliwia także pracę nad zwiększeniem sprawności w pracach zespołowych. 

431 177694

Wdrożenie programów szkoleniowych w zakresie rozwoju kompetencji miękkich w policji ma na celu poprawę jakości pracy policjantów i podniesienie ich profesjonalizmu. Dzięki temu policjanci będą lepiej radzili sobie z trudnymi sytuacjami, a także będą potrafili nawiązywać pozytywne relacje z obywatelami i rozwiązywać konflikty w sposób skuteczny. Warto podkreślić, że rozwijanie kompetencji miękkich to proces długotrwały i wymagający ciągłego doskonalenia. Dlatego organizowanie szkoleń i warsztatów dla policjantów i pracowników policji powinno być systematyczne, a rozwój umiejętności miękkich powinien być traktowany jako integralna część procesu szkoleniowego. 

Podsumowując, rozwój kompetencji miękkich w policji jest coraz ważniejszy, a organizowane szkolenia i warsztaty są skutecznym sposobem na rozwijanie tych umiejętności. Dzięki temu, policjanci będą lepiej radzili sobie z trudnymi sytuacjami, a także będą potrafili nawiązywać pozytywne relacje z obywatelami. 

Źródło: KPP Środa Śląska

431 177693

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


Czy ktoś będzie w stanie zorganizować jakiś bieg w Środzie Śląskiej? Po ostatnim blamażu przydało by ...
Niemalże jak PIS-owskie pikniki przed wyborami. Oby z podobnym skutkiem :-)
robert nowakowski Gmina wspiera zabytki sakralne
Nie moge w to uwierzyc, jedyne zabytki ktore remontuje gmina i powiat to koscioly. Napychaja im ...

Lokalne ogłoszenia drobne

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

13.02.2024 21:00 wrote:

Rower męski trekingowy UNIVEGA modelTerreno, koła 28", rama aluminiowa, osprzęt marki SHIMANO  DEORE. Rower jest zadbany, po …

17.01.2024 21:24 wrote:

Kupię działkę lub dom. Ciechów i pobliska okolica. Telefon: 724 326 164 …

05.01.2024 15:56 wrote:

Chciałbym wynająć garaż w Środzie śląskiej, nawet od zaraz. Tel. 732 557 764…

taxi stas

hydrotech do gazety nowa reklama

warsztat 336224 px

Nie przegap tych artykułów.