środa 29.01.2020

Imieniny: Franciszka Jozefa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Ujawniono nielegalne automaty do gier losowych

Ujawniono nielegalne automaty do gier losowych

16.01. 2020
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W wyniku wspólnych działań średzkich policjantów z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego, ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości związanej z organizowaniem nielegalnych gier hazardowych, zabezpieczono automaty do gier oraz blisko 2 tysiące złotych.

- Funkcjonariusze ustalili, że w jednym z lokali na terenie powiatu średzkiego prowadzony jest nielegalny proceder - informuje asp. szt. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. -  Ich podejrzenia potwierdziły się, bowiem po wejściu do pomieszczenia, śledczy ujawnili trzy automaty służące do nielegalnego poboru opłat za udostępnianie gier hazardowych - dodaje.

Urządzenia były włączone i przygotowane do użytkowania.

- Na miejscu wykonano czynności, które będą stanowiły materiał dowodowy w prowadzonym postępowaniu karno-skarbowym - podkreśla policjantka i przypomina, że kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia urządza lub prowadzi gry hazardowe, podlega karze grzywny albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie.

(rol) / fot. kpp

 

 
Komentarzy (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Automaty to automaty a narkotyki i dopalacze w jaszczebcach też z tym nic nie jest robione

This comment was minimized by the moderator on the site

W Malczyach również są automaty i nikt nic z tym nie robi. Jak widać służby celno skarbowe słabe maja działania skoro meliny hazardowe nielegalne dalej są w powiecie średzkim.

This comment was minimized by the moderator on the site

A mnie jeszcze dziwi dlaczegóż to tak długo ten proceder automatów hazardowych czy maszyn jak zwał tak zwał trwa na ul.Malczyckiej koło sklepu żelaznego w naszym mieście,dziwne tj.dlaczego policja z KAS lub służba celno skarbową nie zrobią porządku i nie zamkną tego bajzlu,na ul.świdnickiej KAS zrobiła porządek nie ma już ani jednej meliny z automatami hazardowymi,a ten na Malczyckiej wciąż trwa i trwa i trwa- może by nasza Policja i urząd...

A mnie jeszcze dziwi dlaczegóż to tak długo ten proceder automatów hazardowych czy maszyn jak zwał tak zwał trwa na ul.Malczyckiej koło sklepu żelaznego w naszym mieście,dziwne tj.dlaczego policja z KAS lub służba celno skarbową nie zrobią porządku i nie zamkną tego bajzlu,na ul.świdnickiej KAS zrobiła porządek nie ma już ani jednej meliny z automatami hazardowymi,a ten na Malczyckiej wciąż trwa i trwa i trwa- może by nasza Policja i urząd skarbowy zajęli się tym procederem, nielegalnym procederem.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Bo sie bojom! Takich mamy polucjantuf! Bojom sie z auta wyjść! To som odpady z selekcji! Wstyd być polucjantem we Środzie! I nie ma co liczyć na poprawe! TFU!

This comment was minimized by the moderator on the site

Wstyd to kraść. Zastanawia mnie jak ty sobie w życiu radzisz z taką ortografią. Puknij się w łeb.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację