poniedziałek 02.08.2021

Imieniny: Kariny Gustawa

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej

Uroczyste ślubowanie nowych policjantów średzkiej komendy

Pt, 11.06.2021 13:07

Wczoraj w samo południe w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. To kolejna taka uroczystość w średzkiej jednostce. Słowa roty wypowiedziało tym razem aż 7 policjantów, w tym 1 policjantka.


Nowo przyjęci funkcjonariusze, po zakończeniu szkolenia podstawowego, rozpoczną służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej oraz podległych posterunkach.

Służba w policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, bo już niemal 4 tysiące złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęca do wstąpienia w nasze szeregi.

Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Bardzo wymagający ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa.

W 2021 roku w szeregi dolnośląskiej Policji wstąpiło już 446 nowo przyjętych policjantów. W tym roku planowane są jeszcze kolejne przyjęcia, najbliższe odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przy ulicy Świętego Andrzeja 2. Wszelkich informacji udzielają pracownicy Zespołu ds. Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47-872-22-09.

Średzka Policja rekrutuje cały czas i zaprasza w swoje szeregi. Zapoznaj się z informacją znajdującą się w zakładce Służba w Policji i zostań jednym z nas!

Źródło: asp. szt. Marta Stefanowska

 • 0
 • 1
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0


Najnowsze komentarze

 • mieszkaniec powiedział(a) Więcej
  Redakcja Rolanda,wspomnienia pana Kopacza interesujące,tylko trochę nie w czasie pisać o... 6 godzin temu.
 • Rodzic powiedział(a) Więcej
  Brawo!  Oderwać dzieci od komputerów, konsol i smartfonów i zachęcać do aktywności, tak... 6 godzin temu.
 • Elżbieta powiedział(a) Więcej
  Tom napisał:
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  7 godzin temu.
 • Tom powiedział(a) Więcej
  Opoka napisał:
  Dobry tekst . O czlowieczeństwie.

  7 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

01.08.2021 14:30 wrote:

Osoby zainteresowane zajęciami Aikido proszę o kontakt w sprawie utworzenia sekcji w Środzie  Śląskiej. Tel 787 707 885 lub fb Aikido Środa …

25.07.2021 10:03 wrote:

Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, ozdobne Ramy, Ceramikę, Porcelanę, stare Szkła, kolorowe Szkło z PRL-u, Kryształy, Lampy, Figurki, R…

21.07.2021 05:43 wrote:

Sprzedam ox bile (żółć spożywcza, bydlęca) firmy Allergy Research Group, 500 mg, 100 kapsułek. Uzupełnia naturalną funkcję żółci w wątrobie…

13.07.2021 10:02 wrote:

Stare Ramy, Obrazy , Obrazki, Ikony, stare Witraże, Porcelanę, Lampy, Figurki, Rzeźby, Płaskorzeźby, Srebro, Sztućce, Tace, Świeczniki, Plat…