wtorek 09.08.2022

Imieniny: Romana Ryszarda

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //Uroczyste ślubowanie nowych policjantów średzkiej komendy
Wczoraj w samo południe w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy. To kolejna taka uroczystość w średzkiej jednostce. Słowa roty wypowiedziało tym razem aż 7 policjantów, w tym 1 policjantka.

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


Nowo przyjęci funkcjonariusze, po zakończeniu szkolenia podstawowego, rozpoczną służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej oraz podległych posterunkach.

Służba w policji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nie tylko stabilizacja zatrudnienia oraz wysokie zarobki, bo już niemal 4 tysiące złotych netto dla nowo przyjętych funkcjonariuszy, ale również możliwość rozwoju i awansu zachęca do wstąpienia w nasze szeregi.

Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Bardzo wymagający ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc bywa bezcenny. Dzięki służbie w Policji można realnie i osobiście wpłynąć na to, by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa.

W 2021 roku w szeregi dolnośląskiej Policji wstąpiło już 446 nowo przyjętych policjantów. W tym roku planowane są jeszcze kolejne przyjęcia, najbliższe odbędzie się 25 czerwca 2021 roku.

Osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej przy ulicy Świętego Andrzeja 2. Wszelkich informacji udzielają pracownicy Zespołu ds. Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47-872-22-09.

Średzka Policja rekrutuje cały czas i zaprasza w swoje szeregi. Zapoznaj się z informacją znajdującą się w zakładce Służba w Policji i zostań jednym z nas!

Źródło: asp. szt. Marta Stefanowska

 • JohnySilverhand powiedział(a) Więcej
  Pacholku Brukseli zobacz jak wygląda gospodarka Niemiec a jak Polski. Wszystkie zakłady na strefie są praktycznie Niemieckie. Niemcy to bogaty kraj... 7 minut temu.
 • Lolo powiedział(a) Więcej
  Policji tą krajowa mapa jest potrzebna jak pani lekkich obyczajów majtki. Policja jak się domyślam ma co robić. 7 minut temu.
 • Donald T powiedział(a) Więcej
  Donald T napisał:
  Wszystko co Polskie - Niemcom oddam. To wam gwarantuję !!!! DONALD volksdojcz.
  godzinę temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…