sobota 25.09.2021

Imieniny: Aurelii Ładysława

Fot. OSP Ujazd Górny Fot. OSP Ujazd Górny

Wypadek! Kilka osób poszkodowanych. 6-letnia dziewczynka w stanie ciężkim

Wt, 01.06.2021 10:25

Wczoraj (31.05.2021 r.) o godz. 18:00, na 116,8 km autostrady A4, doszło do wypadku z udziałem samochodów osobowych, w którym ucierpiało kilka osób.


- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda lat 34 jadąc prawym pasem w kierunku Wrocławia, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Honda i najechał na jego tył, którym podróżowały trzy osoby. Następnie kierujący Skodą uderzył w bok pojazdu ciężarowego marki Scania - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. - W wyniku najechania na tył kierujący pojazdem marki Honda uderzył następnie w tył poprzedzającego go pojazdu marki Ford, który z kolei uderzył w kolejny pojazd, również marki Ford - wyjaśnia policjantka.

Kierujący pojazdem marki Honda 41-latek oraz dwie pasażerki w wieku 29 i 6 lat, z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitali. 6-letnia dziewczynka na miejscu była reanimowana, a następnie z ciężkimi obrażeniami przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala. Do szpitala trafił również kierujący Skodą.

Oba pasy w kierunku Wrocławia były zablokowane. Na miejscu policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, wykonali czynności procesowe, w tym oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Dwa pojazdy marki Honda i Skoda zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

- Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności tego zdarzenia - mówi rzeczniczka średzkiej policji.

(rol/ms)

 • 0
 • 0
 • 0
 • 1
 • 12
 • 0


Najnowsze komentarze

 • Demon powiedział(a) Więcej
  A ja powiem tak jeba....wszystkich dilerów w Malczycach co diluja i uznają się za wielkich... 3 godziny temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  To jest początek grubszej akcji, oni po numerach telefonów namierzają. Lepiej przeczekać. 8 godzin temu.
 • Acab powiedział(a) Więcej
  Na komendzie przyklepią mu nie jedno, nagle się okarze, że to diler albo co. Będzie robił... 8 godzin temu.
 • Też Michał powiedział(a) Więcej
  Dobre pytanie na końcu Twojego postu. AR stwierdził, że FB Serwis nie wywiązywało się z... 8 godzin temu.

Najnowsze artykuły

Wyszukiwarka artykułów:

Bądź na bieżąco!

Powiadomienie push to krótki komunikat informujący o nowo dodanym artykule. Wyglądem przypomina powiadomienie o nowej wiadomości SMS (urządzenia mobilne) oraz wyskakujące okienko w przypadku przeglądarki na PC / laptopie. Powiadomienia możesz w każdej chwili deaktywować, tym samym przyciskiem:

 

Bądź na bieżąco z wiadomościami z powiatu średzkiego! Polityka prywatności.

Lokalne ogłoszenia drobne

21.09.2021 14:44 wrote:

PORZĄDKI - PRZEPROWADZKA - ZMIANA WYSTROJU - POTRZEBUJESZ SZYBKO GOTÓWKĘ ? DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry EXTRA GOTÓWKĄ - kupię Antyki / Starocie…

16.09.2021 21:41 wrote:

Internetowa Galeria Handlowa oferuje wszystkie oferty i usługi które są w galeriach stacjonarnych.Zakupy szeroka oferta sklepów np. z odzie…

04.09.2021 02:53 wrote:

Witam. Sprzedam słoneczne mieszkanie w bloku w Ciechowie przy ulicy Osiedlowej. 3 pokoje,kuchnia,łazienka, wc,garaż i dwie piwnice. Położon…

03.09.2021 07:44 wrote:

KUPIĘ Antyki / Starocie - PORZĄDKI, LIKWIDACJA MIESZKANIA, DOMU, WILLI, KOLEKCJI ANTYKÓW ... Zadzwoń ! KUPIĘ od ręki za GOTÓWKĘ stare : Obr…