środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. Powiat Średzki - RFP Fot. Powiat Średzki - RFP

Zakończenie roku szkolnego w powiatowych szkołach

Pt, 25.06.2021 13:45

Uroczystymi apelami zakończył się rok szkolny 2020/2021. Uczniom powiatowych placówek towarzyszyli w tym dniu włodarze powiatu.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uroczyste akademie odbyły się we wszystkich trzech powiatowych placówkach: Powiatowym Zespole Szkół nr 1 im. Mikołaj Kopernika, Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Wincentego Witosa oraz Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka. Uczniowie szkół odebrali świadectwa ukończenia szkoły oraz nagrody i dyplomy, m.in. za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję czy osiągnięcia sportowe.

Z uczniami zespołu szkół nr 1 spotkał się wicestarosta Sebastian Burdzy, który zwrócił uwagę na wysokie wyniki. - Mimo trudnego roku wielu uczniów spełniło kryteria niezbędne do uzyskania Stypendium Starosty Powiatu. Zapewniam was, że chociaż w ten sposób uszczuplamy budżet powiatu, to jest to jeden z milszych wydatków - podkreślał Burdzy. Dyrektor szkoły Małgorzata Przesławska odebrała z rąk wicestarosty akt powierzenia jej stanowiska dyrektora na kolejną pięcioletnia kadencję. Podobny akt otrzymała dyrektor specjalnego ośrodka Lidia Walerych.

Ze stanowiskiem dyrektora szkoły pożegnała się Jolanta Bilińska. Za dotychczasową pracę podziękowali jej starosta Krzysztof Szałankiewicz i przewodniczący rady Artur Bogucki. - Przez 15 lat wywiązywała się Pani ze swoich obowiązków w sposób niezwykle sumienny i wzorowy. Pani uczniowie otrzymywali wszystko, co było im potrzebne – wszechstronną wiedzę, cenne praktyki, inne umiejętności niezbędne w dorosłym życiu, a także dużą dawkę zrozumienia i życzliwości – podkreślono w okolicznościowym liście. Obowiązki nowego dyrektora szkoły przejął na rok Mariusz Kargol, kierownik szkolenia praktycznego. Stosowny akt wręczył mu przewodniczący rady.

Włodarze powiatu podziękowali kadrze nauczycielskiej za zaangażowanie w nauczanie i wychowanie młodego pokolenie. Uczniom życzyli udanych i bezpiecznych wakacji, a po powrocie dużo energii do nauki i działania.

Powiat Średzki - RFP

 • 3
 • 3
 • 0
 • 1
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Pain T powiedział(a) Więcej
  O widzę logo, pewnie był konkurs. CZeka na nagrodę pewnie. 10 minut temu.
 • Beka powiedział(a) Więcej
  Od tamtego roku co miesiąc tacy jak Ty pisali, że zaszczepionym tydzień, dwa, może miesiąc i zejdą. Co chwila zmieniacie wersję, teraz czekasz?... 15 minut temu.
 • Anonim powiedział(a) Więcej
  Myślisz że sanepid nie widział tego bałaganu? Lepiej było cicho siedzieć i się nie skarżyć bo warunki nie są aż takie złe? Ludzie nie... 20 minut temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…