sobota 29.01.2022

Imieniny: Franciszka Józefa

Zapraszamy na drugi kulinarny pojedynek. Do wygrania 1000 zł

Zapraszamy na drugi kulinarny pojedynek. Do wygrania 1000 zł

Śr, 25.08.2021 14:51
 •  

Znamy już termin i temat drugiego kulinarnego pojedynku. W sobotę 18 września kucharze amatorzy zmierzą się z zadaniem pn. „sałatka z grillowanym kurczakiem”. 


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– Postanowiliśmy zostać przy grillowaniu, bo imprezy na świeżym powietrzu są bezpieczniejsze, a przez udział kibiców również ciekawsze. Wybraliśmy sałatkę z kurczakiem, bo choć wydaje się prosta to daje też szansę pokazania swojej kreatywności. Tak jak poprzednio w jury zasiądzie nasz MasterChef Mariusz Komenda, który na pewno nie odmówi też zawodnikom rad i pomocy odnośnie przygotowywania dań. Serdecznie zapraszamy do udziału i integracji – informują pracownicy wydziału promocji starostwa, koordynujący konkurs. 

Zgodnie z regulaminem, uczestnikami powiatowego konkursu mogą być koła gospodyń wiejskich, lokalne organizacje, uczniowie klas gastronomicznych, a także grupy nieformalne. Zwycięzca każdego etapu otrzyma nagrodę główną w wysokości 1 tys. złotych oraz tytuł i dyplom „Najlepsze w Powiecie Średzkim”. Warto też przypomnieć, że najlepsze przepisy znajdą się w planowanej II części książki „Powiat Średzki na talerzu”.

Serdecznie zapraszamy do ujawniania swoich talentów kulinarnych i udziału w konkursie, który odbędzie się 18 września na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Środzie Śląskiej. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 14 września.

Przy okazji  przypominamy zwycięzców  pierwszego kulinarnego pojedynku, który odbył się 7 sierpnia:

 • I miejsce: „Ciechowianki”
 • wyróżnienia: „Kucharze” - Środa Śląska, KGW Rachów, Klub Nowoczesnej Gospodyni - Brzezinka Średzka
 • nagroda Sylwii i Dariusza Hamkało właścicieli sklepu Merkury: KGW Chomiąża
 • nagroda przewodniczącego rady i członka zarządu: „Godków”
 • nagrody LGD Kraina Łęgów Odrzańskich: ,,Father&Son Grill” - Pisarzowice, Koło Gospodyń Średzkich, KGW Jastrzębianki.

Regulamin konkursu "Najlepsze w Powiecie Średzkim"

Karta zgłoszenia - II gotowanie

(rfp)

 • 13
 • 3
 • 0
 • 4
 • 0
 • 0

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • wolontariusz powiedział(a) Więcej
  Sztab WOŚP Domu Kultury w Środy Śląskiej  oraz sztab WOŚP z Wilkszyna połączyły siły przed zbliżającym się finałem WOŚP i razem... 38 minut temu.
 • Dorota powiedział(a) Więcej
  To samo co z droga przy biedronce, krzyczeliście, tupaliscie, że musi zrobić i co? Teraz Polbus sam za swoje, prywatne środki ja zrpbi bo to jest... godzinę temu.
 • abc powiedział(a) Więcej
  i pomyslec ,ze to niedawno byl przewodniczacy rady powiatu-ale cyrk,ja prdl . 2 godziny temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

25.01.2022 11:58 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztuć…

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …