sobota 13.08.2022

Imieniny: Diany Hipolita

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //



Zatrzymany: Co tu wyjaśniać, jechałem pijany i zatrzymała mnie Policja




„Co tu wyjaśniać, jechałem pijany i zatrzymała mnie Policja” - tak tłumaczył swoje nieodpowiedzialne zachowanie mieszkaniec powiatu średzkiego, który mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie usiadł za kierownicą samochodu.

Fot. KPP w Środzie Śląskiej Fot. KPP w Środzie Śląskiej


 

Podczas patrolu terenu miasta, tuż przed pierwszą w nocy, na jednej z ulic policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault. - Zaraz po otworzeniu drzwi pojazdu policjanci wyczuli silną woń alkoholu. Również nieskładna mowa siedzącego za kierownicą mężczyzny wskazywała na jedno, a mianowicie, że jest on nietrzeźwy - informuje asp. szt. Marta Stefanowska z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. - Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna ma blisko 2,5 promilami alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, pojazd zabezpieczyli na parkingu strzeżonym na koszt właściciela, a jego samego zatrzymali. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - wyjaśnia policjantka.

40-latek, gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w ruch lądowym w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(rol/kpp)

  • hahah powiedział(a) Więcej
    oni na serio w telewizjii propagandowej puszczają w TVPIS wiadomościach takie newsy? 4 godziny temu.
  • hehehe powiedział(a) Więcej
    Czyli Adaś nadal topi środki finansowe Gminy... Utopił już osiedle socjalne na Wiejskiej... Za chwile utopi fundusz Covidowy którego nie zdąży... 4 godziny temu.
  • Zainteresowany powiedział(a) Więcej
    Ale pierdy pola gadasz zrzut ścieków z czajki-twoje TVP jedną zdechłą rybę pokazywało przez dwa tygodnie dziesięć razy dziennie. Jakoś nie... 4 godziny temu.

Lokalne ogłoszenia drobne

20.07.2022 10:16 wrote:

KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI - DOJEŻDŻAM - PŁACĘ z góry GOTÓWKĄ - ZADZWOŃ !!! Kupię Stare Obrazy, Obrazki, Ikony, Ramy, Sztućce,…

10.07.2022 14:14 wrote:

Oddam dwie papużki faliste, parka, z całym wyposażeniem. Ptaki mają ok. roku, są zdrowe i zadbane. Tel. 696132306…

08.07.2022 19:01 wrote:

Poszukuję ekipy budowlanej do tynkowania elewacji + przyziemie, na budynku mieszkalnym w Środzie Śląskiej. Tel. 602481432.…

04.07.2022 07:06 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - POTRZEBNA GOTÓWKA -?- ZADZWOŃ - SZYBKI KONTAKT !Interesują mnie stare: Obrazy, Grafiki, Akwarele, Szkice, Rysunki, Ikony, Po…