wtorek 02.06.2020

Imieniny: Erazma Marianny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Zawyją syreny w mieście i okolicy

Zawyją syreny w mieście i okolicy

26.07. 2019

W związku z treningiem Systemu Wczesnego Ostrzegania na terenie województwa dolnośląskiego, w dniu 1 sierpnia 2019 r. na terenie miasta i gminy Środa Śląska o godzinie 17.00 uruchomiony zostanie akustyczny podsystem ostrzegania i wyemitowany zostanie sygnał „ ogłoszenie alarmu”.

Celem treningu będzie między innymi sprawdzenie sprawności akustycznego systemu alarmowania ludności – syreny elektronicznej znajdującej się na średzkim ratuszu.

Sygnał uruchamiający syreny elektronicznej wyemitowany zostanie z Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

Wyemitowanie sygnału akustycznego w czasie trwania treningu będzie jednocześnie upamiętniało 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Gminne Centrum Reagowania  w Środzie Śląskiej

inspektor Leszek Liberek

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak się dowiedziałem od przedstawicieli służb to koncert ten i w zeszłym tygodniu odbył się za zgodą i wiedzą burmistrza pana Adama Rucińskiego. A ta farsa i oburzenie na sesji to była jedna wielka ściema i udawanie że coś się robi. Z reszta tak wygląda wszystko co mówi pan Ruciński.

This comment was minimized by the moderator on the site

Póki co artyści wyją na Kajakach.Mieszkańcy pisali petycję zebrali głosy i co zrobił Ruciński nic jak zwykle. Były sesje ludzie wyraźnie byli przeciwni ale burmistrz poza monologiem i gadaniem
o niczym nie zrobił nic. Drugi tydzień człowiek nie może odpocząć w weekend. Panie Ruciński ty nie jesteś naszym przedstawicielem ty jesteś przeciw nam więc my panu już podziekujemy.

This comment was minimized by the moderator on the site

Z tego co się orientuję to teren na którym odbywają się koncerty należy do powiaty, więc dlaczego obwiniacie burmistrza?

This comment was minimized by the moderator on the site

A wuj . . . z syrenami.

A czy ktoś może powiedzieć kto na kajakach znowu po nocach wyje ? Co to ma znaczyć do rwy Kulszowej nędzy ? Co tydzień wyją. Tydzień temu spać nie można było, teraz znów to samo? Okna zamknięte, gorąc że udusić się można a i tak słychać jak te kozie syny wzywają tam szatana ... no sodom Głodomora normalnie.
JaP...nooo !

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Wystarczy, że przejdę na drugą stronę ulicy i już jestem w Lidlu. Hip hip hura ...
Hej, ale to ten mostek to starosty jest bo tam rzeka plynie panstwowa
Pon. - Czw: 06:00 - 22:00, Pt. - Sob.: 06:00 - 22:00, Ndz. handlowe: 09:00 - 18:00 Dane na dzień dz...
Kopytko. To nie to korytko...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…