Awaria - przerwa w dostawie wody

wtorek, 31 lipiec 2018 16:23 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej ul. Sikorskiego 43 informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej

w dniu 1 sierpnia 2018 r., od godziny 7.00 do godziny 16.00 może nastąpić przerwa w dostawie wody w miejscowości Ciechów, ul. Leśna.

Za utrudnienia związane z poborem wody ww. terminie, przepraszamy

Średzka Woda

Komentarze  

Permalink 0 Ala1
Szkoda tylko ze sredzka woda nie poinformowala o tym mieszkańców ul.leśnej i krotkiej chociażby krótkim ogłoszeniem na slupie informacyjnym. Dopiero przypadkiem czlowiek sje dowiaduje w gazecie a od rana czaena woda leci z kranu przy 34 stopniowym upale. Z gory serdecznie dziękujemy....
2018-08-01 09:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Durbór
No to niezbyt dobra informacja dla mieszkańców Ciechowa. Tym bardziej że pogoda jest wykańczająca chociaż te kilka godzin ludzie jakoś przetrzymają o ile się przygotują odpowiednio. Mam nadzieję że oprócz wiadomości w naszej gazecie odpowiednie informacje były rozwieszone w Ciechowie?
2018-07-31 20:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież