Bezpłatne przejazdy na Festiwal Kultury Ludowej

niedziela, 22 lipiec 2018 10:35
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Średzka Komunikacja Publiczna umożliwia dojazd mieszkańcom gminy Środa Śląska na dzisiejszy Festiwal Kultury Ludowej, który odbędzie się w miejskim parku.

Początek o godzinie 14.00. Zapraszamy!

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 22 lipiec 2018 12:52

Komentarze  

Permalink +2 asa
To nie komunikacja tylko przejazd, jak masz zdążysz to sie załapiesz!

Dajcie spokój

Powinna być min co 1 lub 2 godzinny....
2018-07-22 14:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Mocny KIBIC
Oh Hanka, Hanka. Z tym rozjazdem to Ty gwiazdy nie zobaczysz.
2018-07-22 12:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież