Biuro GOPS w Udaninie w nowym miejscu

piątek, 12 kwiecień 2019 11:47 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jedną z pierwszych decyzji Wojciecha Płaziuka po objęciu stanowiska wójta gminy Udanin było przeniesienie GCI do Gminnej Biblioteki Publicznej oraz zaadaptowanie dawnego GCI pod potrzeby GOPSu.

Część pracowników GOPSu została przeniesiona na parter. Wójt wziął pod uwagę liczne prośby ze strony mieszkańców gminy i dzięki jego decyzji ludzie starsi i niepełnosprawni, od połowy marca mogą załatwiać swoje sprawy w przystępny sposób. Na parterze został także wyodrębniony pokój do przeprowadzenia rozmowy w sytuacjach trudnych i kryzysowych dla rodzin i klientów GOPSu. 

Biuro na piętrze zostało odświeżone i przekształcone w salę konferencyjną, w której będą się odbywać liczne szkolenia i kursy organizowane przez GOPS.  

W Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej istnieje możliwość skorzystania z nieodpłatnego stanowiska komputerowego oraz ksero dla osób w trudnej sytuacji materialnej, po uzgodnieniu z pracownikami GOPSu. 

W Gminnej Bibliotece Publicznej mieszkańcy gminy mogą korzystać ze stanowiska komputerowego w celu utworzenia CV, skorzystania z Internetu, przesłania maila oraz wydruku. Istnieje także możliwość odpłatnego kserowania. Cennik korzystania z poszczególnych usług jest dostępny w bibliotece. 

Dodatkowo część placu za bud. 86b została przekształcona pod parking samochodowy dla pracowników Urzędu Gminy oraz GOPSu, dzięki temu cały parking przy aptece będzie dostępny dla mieszkańców gminy.

(gu)  /fot. ug

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

A może tak wypadałoby Panu wyciągnąć ręce z kieszeni?!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację