Boisko w Krynicznie – otwarte!

piątek, 19 październik 2018 14:42 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Teren przy świetlicy wiejskiej w Krynicznie zmienił się nie do poznania: pojawiły się ścieżki, ławki, miejsce na ognisko, a przede wszystkim wielofunkcyjne boisko z poliuretanową nawierzchnią i oświetleniem.

W niedzielę, 14 października, rozgrywkami w piłkę siatkową uroczyście otwarto obiekt. Całkowita wartość rewitalizacji terenu, obejmującej również remont elewacji budynku świetlicy, to koszt 971,8 tys. zł. Gmina Środa Śląska pozyskała na ten cel dofinansowanie w wysokości 651,9 tys. zł.

Źródło: Gmina Środa Śląska

Proponowane artykuły:

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

no nie mówcie że XXI w to jeszcze sołtys zarządza światłem. jest coś takiego jak czujki ruchu zmierzchu itp. nie wierzę ze przy tym nakładzie na boisku ktoś zaoszczędził na czujkach za 500 zł. swoją drogą to jak pani sołtys ma czekać na każdy zmierzch i każdy poranek aby uruchamiać / gasić światło??? Ma być w każdy wieczór w Krynicznie przez cały tydzień bo zawsze ktoś chce grać. Super że jest(oświetlenie), tylko trzeba to rozwiązać poprzez czujniki a nie uwiązać kogokolwiek do codziennego...

no nie mówcie że XXI w to jeszcze sołtys zarządza światłem. jest coś takiego jak czujki ruchu zmierzchu itp. nie wierzę ze przy tym nakładzie na boisku ktoś zaoszczędził na czujkach za 500 zł. swoją drogą to jak pani sołtys ma czekać na każdy zmierzch i każdy poranek aby uruchamiać / gasić światło??? Ma być w każdy wieczór w Krynicznie przez cały tydzień bo zawsze ktoś chce grać. Super że jest(oświetlenie), tylko trzeba to rozwiązać poprzez czujniki a nie uwiązać kogokolwiek do codziennego czekania na noc by z wyprzedzeniem uruchomić lampy!

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Boisko i caly plac jest super;) Tylko szkoda ze Pani Sołtys nie zapala swiatla na orliku wieczorem dzieci graja po ciemku,widziale juz nie raz .Z tego co zauwaylam dzieci posiedzialyby dluzej bo graja wieczrami ale jest ciemno,moze Pani Sołtys wkoncu cos z tym zrobi bo az szkoda patrzec jak dzieci biegaja po ciemku.Pozdrawiam

This comment was minimized by the moderator on the site

W tablicy elektrycznej jest sprzęt do sterowania oświetlenia z komputera czy smattfona ale w gminie nikt nie wie jak to działa, nie wiadomo kto to odebrał dlatego jest uruchamiane ręcznie. Po ostatnim uruchomieniu na całą noc oświetlenia wokół boiska już bylo pytanie czy musi się świecić całą noc :sad: . To tylko dzięki pani Iwonie zaświeca się tam światło, wyprosiła klucze od tablicy przy niedokończonym odbiorze boiska.. Nikt z gminy się tym nie przejmuje czy to w ogóle będzie działać.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację