Boisko w Krynicznie – otwarte!

piątek, 19 październik 2018 14:42 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Teren przy świetlicy wiejskiej w Krynicznie zmienił się nie do poznania: pojawiły się ścieżki, ławki, miejsce na ognisko, a przede wszystkim wielofunkcyjne boisko z poliuretanową nawierzchnią i oświetleniem.

W niedzielę, 14 października, rozgrywkami w piłkę siatkową uroczyście otwarto obiekt. Całkowita wartość rewitalizacji terenu, obejmującej również remont elewacji budynku świetlicy, to koszt 971,8 tys. zł. Gmina Środa Śląska pozyskała na ten cel dofinansowanie w wysokości 651,9 tys. zł.

Źródło: Gmina Środa Śląska

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 aha
no nie mówcie że XXI w to jeszcze sołtys zarządza światłem. jest coś takiego jak czujki ruchu zmierzchu itp. nie wierzę ze przy tym nakładzie na boisku ktoś zaoszczędził na czujkach za 500 zł. swoją drogą to jak pani sołtys ma czekać na każdy zmierzch i każdy poranek aby u[oooops]miać / gasić światło??? Ma być w każdy wieczór w Krynicznie przez cały tydzień bo zawsze ktoś chce grać. Super że jest(oświetlenie), tylko trzeba to rozwiązać poprzez czujniki a nie uwiązać kogokolwiek do codziennego czekania na noc by z wyprzedzeniem uruchomić lampy!
2018-10-20 12:14 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Mieszkaniec
Boisko i caly plac jest super;) Tylko szkoda ze Pani Sołtys nie zapala swiatla na orliku wieczorem dzieci graja po ciemku,widziale juz nie raz .Z tego co zauwaylam dzieci posiedzialyby dluzej bo graja wieczrami ale jest ciemno,moze Pani Sołtys wkoncu cos z tym zrobi bo az szkoda patrzec jak dzieci biegaja po ciemku.Pozdrawiam
2018-10-19 21:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Rex
W tablicy elektrycznej jest sprzęt do sterowania oświetlenia z komputera czy smattfona ale w gminie nikt nie wie jak to działa, nie wiadomo kto to odebrał dlatego jest u[oooops]miane ręcznie. Po ostatnim uruchomieniu na całą noc oświetlenia wokół boiska już bylo pytanie czy musi się świecić całą noc :sad: . To tylko dzięki pani Iwonie zaświeca się tam światło, wyprosiła klucze od tablicy przy niedokończonym odbiorze boiska.. Nikt z gminy się tym nie przejmuje czy to w ogóle będzie działać.
2018-10-20 11:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież