Brak wody na kilku ulicach Środy Śląskiej

sobota, 10 marzec 2018 08:27
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Średzka Woda Sp. z o.o. informuje, że dziś, 10.03.2018 r., z uwagi na awarię sieci wodociągowej nastąpią przerwy w dostawie wody w Środzie Śląskiej

 

w obrębie ulic: Białoskórniczej, Kościuszki, Świdnickiej, Kolejowej i Żytniej.

Planowany czas przywrócenia dostaw dziś ok. godz. 16.

Za utrudnienia przepraszamy.

Średzka Woda Sp. z o.o.

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 marzec 2018 23:20

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież