Co z rozpoczętą budową na osiedlu socjalnym w Środzie Śląskiej?

piątek, 30 sierpień 2019 16:58 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Mieszkańcy osiedla socjalnego na ul. Wiejskiej w Środzie Śląskiej uważają, że rozpoczęta budowa sąsiadująca z ich lokalami powinna zostać jak najszybciej zabezpieczona.

- Wiem, że wykonawca naszych mieszkań się wycofał z budowy pozostałych i jest problem z tą inwestycją, ale to nie znaczy, że powinno to tak zostać - uważa mieszkaniec osiedla.

- Czy to normalne, że niezakończona budowa na Wiejskiej jest niezabezpieczona? Druty zbrojeniowe na wierzchu, dzieci mogą tam wejść, a nikt z tym nic nie robi. To jest niebezpieczne - twierdzi z kolei mieszkanka.

Co na to Urząd Miejski?

- Ogrodzenie tymczasowe po zejściu z budowy wykonawcy robót budowlanych zostało zlikwidowane. Z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców teren zostanie zabezpieczony poprzez ogrodzenie, które zostało już zlecone - informują pracownicy Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej.

(red) / fot. czytelniczka

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

A drogi jak nie było naprawionej tak nie ma....

This comment was minimized by the moderator on the site

Wszystko tam niszczeje. Tak wyląda gospodarność burmistrza. Wydaje mu się łatwo pieniądze bo nie są jego. Rozliczenie przyjdzie wcześniej niż to się Lordowi wydaje.

This comment was minimized by the moderator on the site

A Ty jesteś daunem hehe

This comment was minimized by the moderator on the site

Człowiek z Zespół Downa, to chory człowiek i wcale nie oznacze, że jest niedorozwinięty umysłowo, ale Ty "ON" jesteś mega DEBILEM bo nawet nie potrafisz napisać poprawnie słowa "daunem" -
Nie wstyd Ci....ĆWOKU!!!?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację