„Czerwonokrzyska Gwiazdka z PCK" - kwesta na terenie miasta

poniedziałek, 03 grudzień 2018 10:49
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Środzie Śląskiej w dniach 4 i 11 grudnia 2018 r. przeprowadzi akcję charytatywną „Czerwonokrzyska Gwiazdka z PCK".

W tych dniach zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na terenie miasta oraz w sklepach Intermarche i EKO.  Z pozyskanych środków przygotujemy paczki świąteczne.

- W tym szczególnym dla wielu z nas przedświątecznym okresie, prosimy o okazanie zrozumienia dla problemów innych ludzi. Wrzucając nawet najskromniejszy datek do puszki możesz podarować potrzebującej rodzinie radosne święta - mówi Mariola Szczepan, kierownik biura PCK w Środzie Śl.

(rol) / fot. pck

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież