Do średzkiej biblioteki zawitał Ekwador

piątek, 16 marzec 2018 11:23 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ciekawe historie i przepiękne krajobrazy. Podczas spotkania z Magda Olesińską i Maciejem Szramka jego uczestnicy na chwilę mogli przenieść się do Ekwadoru.

 

Spotkanie w Bibliotece Publicznej w Środzie Ślaskiej z autorami bloga „BylismyTam.pl”, było prawdziwą ucztą dla osób marzących o dalekich podróżach, osób ciekawych świata i łaknących kolorowych obrazów i historii pisanych z pasji. Bo w takim klimacie utrzymane było spotkanie z podróżnikami Magdą Olesińską i Maciejem Szramką, mieszkańcami Bydgoszczy. Na swoim koncie dwójka przesympatycznych podróżników ma już kilkanaście odwiedzonych krajów, w tym m.in.: Jordanię, Izrael, Ekwador, Cypr, Rumunię, Malezję, a także Indonezję, Borneo, Tajlandię i Kambodżę.

- Chcemy pokazać, że normalny człowiek, który pracuje i ma swoje obowiązki może podróżoiwać w dalekie miejsca – opowiadała o podróżach i prowadzonym przez podróżników blogu Magda Olesińska.

Swoją pasją i zamiłowaniem do podróży, dzięki pięknym slajdom i bardzo ciekawym opowieściom, bohaterowie zarazili na pewno nie jednego z uczestników spotkania zorganizowanego w czytelni średzkiej biblioteki. A jak zapowiedziały organizatorki wydarzenia, w przyszłym roku możemy spodziewać się kolejnego, z pewnością równie fascynującego spotkania z Magdą Olesińską i Maciejem Szramka.

(isz), Fot. isz

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 22:25

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież