Dożynkowe atrakcje w Udaninie

czwartek, 02 sierpień 2018 12:56 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Udanin i nie tylko, do wzięcia udziału w Dożynkach Gminnych, które odbędą się 1 września w Udaninie. 

Uroczystość rozpocznie o godzinie 13:00 mszą św. w kościele pw. Matki Bożej Anielskiej w Udaninie. Po mszy korowód dożynkowy przejdzie na plac sportowy, gdzie odbędą się okolicznościowe przemówienia, a imprezę rozpocznie miejscowy zespół ludowy "Cicha Woda". 

O godzinie 15:30 na scenie zobaczymy występ grupy tanecznej LADIES, a później odbędą się konkursy dla najmłodszych. W międzyczasie do zabawy dzieci zaproszą przesympatyczne animatorki. O godzinie 16:10 odbędzie się koncert zespołu HAPPENING. Od godziny 17:10 zabawę poprowadzi DJ OMENIO, który przeniesie nas w lata 80. 

Oczywiście na festynie dożynkowym nie może zabraknąć konkursów. Tradycyjnie mieszkańcy będą wybierać "Najlepszego Sołtysa", "Najlepszego Rolnika" oraz "Najaktywniejsze Sołectwo". Zgłoszeń kandydatów można dokonywać w Urzędzie Gminy Udanin do 28 sierpnia br.

O godzinie 19:00 na scenie usłyszymy hit IVANA KOMARENKI, który rozpoczyna się słowami  "Lato umiera jesieni czas..." Jednak wykonawca CHUCHO nie pozwoli tak szybko na przywołanie kolejnej pory roku i w rytmach latino przeniesie nas na gorące lazurowe wybrzeże. O godzinie 21:00 będziemy "balować" z zespołem EXTAZY. Każdy kto uczestniczył w zeszłorocznym koncercie wie, że z tym zespołem ciężko złapać oddech.  

Na zakończenie, do późnych godzin, imprezę disco "pod chmurką" poprowadzi DJ OMENIO.

Zapraszamy!

(kb) fot. mpr

Ostatnio zmieniany piątek, 31 sierpień 2018 17:34

Komentarze  

Permalink +1 udany
a co wy tak z tym Iwanem beda inni tez występować
2018-08-31 19:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Ramzes
No to ostatnie weekendy będą ciekawe. Impreza za imprezą oby tylko pogoda dopisała. Zresztą nawet jak nie dopisze też będzie dobrze i wszyscy będą się swietnie bawić.
2018-08-24 21:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Artek
I kolejna imprezka plenerowa do zaliczenia. Oby jak najwięcej takich zabaw do końca wakacji. Im więcej tym lepiej bo trzeba korzystać z pogody którą mamy obecnie. Mam nadzieję że jeszcze zdążę kilka imprez zaliczyć.
2018-08-22 21:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Jasio
Dożynki to super sprawa bo mamy imprezę za imprezą a i pogoda dopisuje. Nic tylko się bawić i cieszyć że wybory blisko bo rządzący będą chcieli się wykazać i nie oszczędzają na wydatkach.
2018-08-22 11:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -3 Szczypawenko
Who t f... is Komarenko ? Ja P :-x bo popuszcze zaraz :-x :-x
2018-08-03 10:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 ojojoj
tylko nie popuszczaj na imprezie bo wstyd będzie
2018-08-03 10:32 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 ciotka
Ivan bez delfina??? to nie ide :)
2018-08-02 20:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 trans
delfin będzie spoko na wsi basen szykujcie
2018-08-31 19:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież