Dzień dentysty w przedszkolu w Środzie Śląskiej

czwartek, 15 marzec 2018 10:29 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

5 marca dzieci z grupy Rybki i Misie z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej obchodziły Dzień Dentysty i w związku z tym odwiedził ich niecodzienny gość – była to Pani doktor stomatolog Dorota Wysocka.

 

Pani doktor przeprowadziła pogadankę na temat mycia zębów i wyjaśniła jak o nie dbać, aby były zdrowe, a dzieci wykazały się dużą wiedzą na ten temat, chętnie odpowiadając na pytania.

Nasz gość przeczytał także przedszkolakom bajkę, a na zakończenie wręczył każdemu piękny dyplom dla dzielnego pacjenta.

Celem tego spotkania było przede wszystkim przełamanie obawy przed wizytą u stomatologa, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych.

Małgorzata Raszewska

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 17:53

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież