Dzień Edukacji Narodowej i Święto Ziemniaka w przedszkolu w Ciechowie

niedziela, 04 listopad 2018 21:51
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Dzień Edukacji Narodowej i Święto Ziemniaka w przedszkolu w Ciechowie

15 października przedszkolaki z Ciechowa obchodziły uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Były okolicznościowe wiersze i piosenki oraz słodki poczęstunek.

Zaproszeni zostali także emerytowani pracownicy przedszkola, którym dzieci wręczyły drobne upominki. 

Z kolei 19 października, jak co roku, w przedszkolu zorganizowano Dzień Ziemniaka. Dzieci bawiły się i śpiewały wokół ogniska.

Miały też okazję spróbować pysznych, gotowanych w mundurkach ziemniaków.

(grze)

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież