Dzień Niepodległości w Przedszkolu Publicznym nr 1

środa, 14 listopad 2018 17:35
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej podejmowane były ostatnio różne działania dotyczące obchodów 100-lecia Niepodległości Polski.

Ich celem było budowanie tożsamości i wspólnoty narodowej, zainteresowanie dzieci dziejami Polski i Polaków oraz przybliżenie, w atrakcyjnej i przystępnej formie, polskich symboli narodowych.

Przedszkolaki ze wszystkich grup poprzez udział w różnorodnych wydarzeniach, konkursach, zajęciach edukacyjnych poznawały pojęcia i wiadomości związane z polską historią, poczuciem tożsamości narodowej i wolności.

Dzieci z grupy „Misie” i „Rybki” 13 listopada w biało-czerwonych strojach, w podniosłej atmosferze zaprezentowały także swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne w trakcie programu artystycznego przygotowanego właśnie z okazji tego ważnego dla wszystkich Polaków święta.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim przedszkolakom za wzorową postawę małego patrioty.

Małgorzata Raszewska

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież