II warsztaty gospel w Środzie Śląskiej

wtorek, 06 listopad 2018 10:37 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniach 16 -18 listopada 2018 r. (piątek - niedziela) zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać, chcieliby spróbować swoich sił, nauczyć się czegoś więcej, rozwinąć swój talent i poznać muzykę gospel. 

- Warsztaty zakończą się występem, podczas którego zaprezentujemy to, czego się nauczyliśmy podczas ich trwania; koncert odbędzie się w niedzielę, 18 listopada, po mszy św. na godz.18.00 - informują organizatorzy.

GDZIE?

Próby odbywają się w Oratorium św. Jana Bosko w Środzie Śląskiej

KTO PROWADZI?

Warsztaty poprowadzi Piotr Łopaciński, wokalista poruszający się w gatunkach takich jak: pop, soul, jazz, gospel, R&B. Swój warsztat wokalny doskonalił pod okiem wybitnych specjalistów w zakresie emisji głosu. Dr hab. Bogumiły Tarasiewicz - Ciesielskiej Profesor Uniwersytetu Zielonogóskiego, autorki popularnej książki pt. "Mówię i śpiewam świadomie", czy Karen Gibson (Londyn), która wystąpiła wraz ze swoim zespołem The Kingdom Choir podczas ślubu księcia Harrego i Megan Merkle! 

Piotr jest zwycięzcą i zdobywcą złotego medalu w kategorii Popular and Jazz Music na II Corfu International Festival & Choir Competition w Grecji w 2018 roku, występując gościnnie i na zaproszenie zespołu Sienna Gospel Choir z Warszawy. A rok wcześniej tryumfował, z tym samym zespołem, zdobywając dwa złote medale, na międzynarodowym festiwalu Grand Prix of Nations 2017 w Rydze, w kategorii, Gospel, Spiritual, Music of Faith and Spirit! Uczestniczył w nagraniach do ścieżki dźwiękowej filmu „Happy Feet 2” produkcji Warner Bros. Koncertuje w Polsce i poza granicami kraju (Wielka Brytania, Niemcy, Węgry, Grecja, Łotwa). Współpracował i współpracuje z takimi wokalistami jak: Beata Bednarz, Wayne Ellington, Karen Gibson, Junior Robinson, Elaine Simpson, pastor David Daniel.

W latach 2012, 2013, 2014 i 2015 brał udział w produkcjach wokalnych na Festiwalu "Opernfestspiele" w Bad Hersfeld (Niemcy). Prowadzi warsztaty wokalne dla zorganizowanych grup w Polsce i za granicą z zakresu emisji głosu, estetyki i stylistyki wokalnej w różnych grupach wiekowych i poziomie zaawansowania. Piotr wydał w tym roku swój mini album zatytułowany „Serca Rytm”, do którego sam napisał teksty oraz muzykę.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

By zgłosić swój udział w warsztatach wystarczy wysłać mailowe potwierdzenie udziału na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Organizatorzy

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 listopad 2018 10:40

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację