Jan Gozdecki – Zasłużony dla Zdrowia Narodu

piątek, 14 czerwiec 2019 14:32 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wspaniały człowiek o wielkim sercu, za swoje wieloletnie oddawanie krwi i zasługi dla krwiodawstwa został uhonorowany przez Ministra Zdrowia odznaką „Honorowego Dawcy Krwi – Zasłużonego dla Zdrowia Narodu”.

Uroczystość wręczenia odznaczeń dla prawie 300 zasłużonych krwiodawców z całego Dolnego Śląska odbyła się 13 czerwca w Teatrze Polskim we Wrocławiu, z udziałem m.in. Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka. Władze Gminy Środa Śląska już wcześniej doceniły pana Jana nadając mu w 2018 roku tytuł Zasłużonego dla Gminy Środa Śląska.

Pan Jan Gozdecki jest członkiem klubu honorowych dawców krwi Kropelka Życia w Środzie Śląskiej, w którym od 1997 roku pełni funkcję prezesa. Cyklicznie organizuje w naszym mieście akcje poboru krwi i bardzo angażuje się we wszystkie akcje promocji krwiodawstwa .

Z całego serca dziękujemy panu Janowi Gozdeckiemu za przyjętą postawę i chęć bezinteresownej pomocy bliźnim. Życzymy wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności. Niech czynione przez pana dobro, wraca ze zdwojoną siłą.

Adam Ruciński - Burmistrz Środy Śląskiej

Jerzy Kryciński - Przewodniczący Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Gratulacje, Panie Janie, za Pana odwagę, bezinteresowność, wytrwałość i dobre serce. W jakimś wywiadzie prasowym sprzed lat wspomniał Pan, że najcenniejszym odznaczeniem dla Pana była laurka od dziewczynki po transfuzji. Zapewne wiele takich Pan otrzymał. Życzę zdrowia

This comment was minimized by the moderator on the site

Coraz mniej takich ludzi w tym bezdusznym świecie. Wielki szacun!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację