Jutro Tagi Pracy w Środzie Śląskiej

wtorek, 18 wrzesień 2018 10:42
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Starostwo Powiatowe oraz Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej zapraszają na Powiatowe Targi Pracy, które odbędą się 19 września w sali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Środzie Śląskiej przy ul. Wrocławskiej 12.

 

Artykuły powiązane

  • Dla bezrobotnych i nie tylko

    Pod patronatem Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, 19 września w sali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Środzie Śląskiej, odbyły się Powiatowe Targi Pracy.

  • Targi Pracy ze średzką policją

    19 września w godz. godz.: 10:00-13:00 w sali sportowej przy Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Środzie Śląskiej odbędą się kolejne Targi Pracy.

Komentarze   

Permalink 0 plus
I po co to jak ludziom teraz pracować się nie chce majo pincet plus
2018-09-18 13:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież