Kierował samochodem bez uprawnień

wtorek, 31 lipiec 2018 14:43 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu policja z naszego powiatu interweniowała 126 razy. Funkcjonariusze zostali wezwani do 10 kolizji, doszło również do 1 wypadku.

Na gorącym uczynku zostały zatrzymane 4 osoby. Patrol drogówki "złapał" jedną osobę kierującą pod wpływem alkoholu. 2 osoby zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. 

- 26 lipca o godzinie 1:32 do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który porusza się poboczem na wysokości 66 km drogi krajowej nr. 94. Policjanci potwierdzili zgłoszenie, pouczyli mężczyznę za brak elementów odblaskowych - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej st. asp. Marta Stefanowska. Warto tu przypomnieć, że poruszanie się drogą publiczną poza terenem zabudowanym bez odblasków stanowi wykroczenie.

Także w miniony czwartek, o godzinie 19:30, policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na teranie gminy Udanin 30-letniego mieszkańca pow. Świdnickiego.

- Mężczyzna kierował pojazdem pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień. Po czynnościach został zwolniony - podsumowuje st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. policja

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Mnie tylko dziwi że nic nie można zrobić z ludźmi którzy olewają totalnie wyroki czy decyzje urzędowe i jeżdżą sobie niemal bezkarnie. Skoro odebrano komuś uprawnienia to ma zasuwać komunikacją miejską albo piechtolotem! Jak znam życie to uprawnienia cofnęli mu za przekroczenie punktów bo pewnie grzał jak szalony.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację