Kierował samochodem bez uprawnień

wtorek, 31 lipiec 2018 14:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu policja z naszego powiatu interweniowała 126 razy. Funkcjonariusze zostali wezwani do 10 kolizji, doszło również do 1 wypadku.

Na gorącym uczynku zostały zatrzymane 4 osoby. Patrol drogówki "złapał" jedną osobę kierującą pod wpływem alkoholu. 2 osoby zostały zatrzymane do wytrzeźwienia. 

- 26 lipca o godzinie 1:32 do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który porusza się poboczem na wysokości 66 km drogi krajowej nr. 94. Policjanci potwierdzili zgłoszenie, pouczyli mężczyznę za brak elementów odblaskowych - informuje rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej st. asp. Marta Stefanowska. Warto tu przypomnieć, że poruszanie się drogą publiczną poza terenem zabudowanym bez odblasków stanowi wykroczenie.

Także w miniony czwartek, o godzinie 19:30, policjanci Ogniwa Ruchu Drogowego zatrzymali na teranie gminy Udanin 30-letniego mieszkańca pow. Świdnickiego.

- Mężczyzna kierował pojazdem pomimo decyzji starosty o cofnięciu uprawnień. Po czynnościach został zwolniony - podsumowuje st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. policja

Komentarze  

Permalink +1 Paulo25
Mnie tylko dziwi że nic nie można zrobić z ludźmi którzy olewają totalnie wyroki czy decyzje urzędowe i jeżdżą sobie niemal bezkarnie. Skoro odebrano komuś uprawnienia to ma zasuwać komunikacją miejską albo piechtolotem! Jak znam życie to uprawnienia cofnęli mu za przekroczenie punktów bo pewnie grzał jak szalony.
2018-07-31 20:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież