Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie gazyfikacji

piątek, 07 wrzesień 2018 09:33 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie dalszej gazyfikacji na terenie miasta i na obszarach wiejskich Gminy Środa Śląska.

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Środa Śląska oraz Zarządcy nieruchomości na terenie Gminy środa Śląska

W związku z indywidualnymi zapytaniami  Mieszkańców naszej Gminy o plany dalszej rozbudowy sieci gazowej i możliwość przyłączenia do sieci gazowej na terenie miasta i miejscowości wiejskich naszej gminy, po konsultacji z Zakładem Gazowniczym we Wrocławiu, zwracam się do Państwa z prośbą  o przesłanie deklaracji zamiaru przyłączenia się do sieci gazowej.

Deklaracja przyłączenia się do sieci gazowej powinna zawierać imię i nazwisko właściciela nieruchomości/zarządcy nieruchomości, rodzaj i adres nieruchomości oraz wstępny, przewidywany termin przyłączenia do sieci gazowej, a także obecny sposób ogrzewania mieszkania (domu) lub innej nieruchomości.

Deklaracje przyłączenia się do sieci gazowej w ramach konsultacji społecznych można składać:
• osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej pl. Wolności 5 (parter),
• drogą pocztową na adres: Urząd Miejski, pl. Wolności 5, 55-300 Środa Śląska,
• elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin na przesłanie deklaracji przyłączenia się do sieci gazowej, w ramach konsultacji społecznych, upływa 30 września 2018 r. Wszelkich informacji w sprawach dot. w/w konsultacji społecznych udziela Andrzej Bielski – sekretarz Gminy  Środa Śląska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zebraniu wszystkich danych na bazie złożonych przez Państwa deklaracji zbiorcza informacja wynikająca z konsultacji społecznych zostanie przesłana do Zakładu Gazowniczego we Wrocławiu, celem dokonania analizy techniczno-ekonomicznej i sporządzenia docelowego planu rozbudowy sieci gazowej na poszczególnych obszarach miasta i gminy Środa Śląska.

Informacja Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej

Ostatnio zmieniany piątek, 07 wrzesień 2018 09:34

Komentarze  

Permalink 0 Wiktor
Tu nie trzeba konsultować tylko gazyfikować ile wlezie. To samo się tyczy sieci energetycznej która też wymaga modernizacji bo jest przeciążona. Zresztą ta dziedzina w Polsce jest bardzo zaniedbana.
2018-09-10 10:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Damian
Potrzeb w gminie jest mnóstwo ale gazyfikacja jest potrzebna jak najbardziej. W ogóle powinno się w pierwszej linii przeprowadzić gazyfikację ale także wymusić remont sieci elektrycznej która jest w tragicznym stanie.
2018-09-07 18:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież