Kradnąc chciał udowodnić, że poradzi sobie bez pracy

środa, 25 lipiec 2018 12:13 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Niedawno w jednym ze sklepów na terenie Środy Śląskiej została skradziona kosiarka spalinowa.

- Na podstawie podjętych czynności średzcy policjanci wytypowali osobę odpowiedzialną za ten czyn. Podczas patrolowania ulic miasta oraz okolicznych miejscowości policjanci zauważyli mężczyznę, który swoim wyglądem odpowiadał rysopisowi wskazanego sprawcy - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śl.

Początkowo mężczyzna twierdził, że nie ma nic wspólnego z przestępstwem. Jednak podczas przeszukania okolicznych zabudowań funkcjonariusze zauważyli skradzioną kosiarkę spalinową, której wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 2.800 złotych.

- W związku z popełnionym czynem policjanci zatrzymali 38-letniego, bezrobotnego mieszkańca województwa lubuskiego, natomiast odzyskane mienie zwrócili właścicielowi. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży i usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. Jak ustalili policjanci, był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu - podsumowuje policjantka dodając jednocześnie, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) fot. pixabay

Ostatnio zmieniany środa, 25 lipiec 2018 12:27

Komentarze  

Permalink +3 Bartolomeo23
No widzę że niektórzy nie potrafią wrócić na ścieżkę prawego życia. Z drugiej strony co chłop chciał osiągnąć kradnąc tą kosiarkę?! Sprzedać czy rozebrać na części? Jest też opcja że chciał w ten sposób wrócić do więzienia.
2018-07-25 20:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 git
jak nie pracuje to jasne
2018-07-25 20:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 kinia
gdzie jest informacja, że miał sobie poradzić bez pracy?
2018-07-25 12:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież