Malczyckie przedszkole na medal!

poniedziałek, 18 czerwiec 2018 17:24 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Publiczne Przedszkole w Malczycach zostało wyróżnione w plebiscycie Gazety Wrocławskiej – Przedszkole na Medal. Placówka zajęła III miejsce w powiecie średzkim i otrzymała tytuł Przedszkola Roku.

 

Warto pochwalić się też sukcesem wychowawcy Marzeny Melskiej-Starczak, która zajęła III miejsce w powiecie i tym samym otrzymała tytuł Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego Roku. Tytuł Grupy Przedszkolnej Roku zdobyła Grupa Biedronek, która znalazła się na II miejscu w powiecie.

Dziś tj. 18 czerwca dyrektor placówki oraz wychowawcy odebrali nagrody. Przedszkole otrzymało dyplom potwierdzający zdobycie tytułu Przedszkole Roku 2018, voucher o wartości 1000 złotych oraz zestaw materiałów edukacyjnych. Wychowawca Marzena Melska-Starczak otrzymała dyplom uznania i nagrody książkowe, a grupa Biedronki dyplom, gry, kolorowanki i gadżety.

Publiczne dziękuje wszystkim, którzy brali udział w głosowaniu i przyczynili się do tego sukcesu.

(gmal) fot. ug

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 02:52

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież