Na Pikniku Rodzinnym w Wilczkowie

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 13:50 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wiele rodzin spotkało się w sobotę 22 czerwca na terenie parku w Wilczkowie, by spędzić aktywnie czas na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez sołtysa i radę sołecką.

Było kolorowo i wesoło, a najwięcej atrakcji czekało na najmłodszych mieszkańców.

Dzieci, wspólnie z animatorami Żak – Ant, brały udział w licznych grach i zabawach. Było malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy z chustą, zawody sportowe, "szaleństwa" na dmuchańcach i poczęstunek - wata cukrowa, popcorn oraz dania z grilla.

Była też okazja popływać na kajakach, na przepływającej nieopodal rzeczce.

W pikniku udział wzięli również strażacy z miejscowej OSP, którzy przygotowali pokazy i oczywiście jak zawsze pomocni, tonizowali żar z nieba poprzez rozstawienie kurtyny wodnej.

Zdaniem uczestników była to sobota pełna wrażeń.

- Dziękuję bardzo wszystkim za zaangażowanie i pomoc. Pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury za zasponsorowanie malowania buzi. To dzięki niej na naszą imprezę przybyły wróżki, zwierzątka oraz wiele postaci z bajek. Dziękuję strażakom OSP Wilczków za pokaz i możliwość ochłodzenia się w ten ciepły dzień, a także radzie sołeckiej, pozostałym mieszkańcom i wszystkim przybyłym na to wydarzenie - podkreśla sołtys Katarzyna Obłońska.

(kb) / fot. ko i kb

Proponowane artykuły:

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

było super dzieciaki zachwycone

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację