Nie tylko w mieście nie będzie tolerancji dla źle parkujących!

środa, 21 listopad 2018 12:20 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przez najbliższe dwa dni na terenie naszego miasta i nie tylko, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Miejskiej w Środzie, będą zwracać szczególną uwagę na źle zaparkowane pojazdy. Działania przeprowadzone na teranie gminy będą dotyczyły akcji pn. „Zero  tolerancji dla źle parkujących”.

W Środzie Śląskiej głównym problemem jest brak miejsc parkingowym, ludzie często z braku możliwości zaparkowania samochodu jak najbliżej docelowego miejsca, stawiają pojazdy w miejscach niedozwolonych, tym samym łamiąc przepisy oraz utrudniając poruszanie się innym uczestnikom ruchu drogowego.

- Kierowcy, pozostawiając samochody po obu stronach jezdni, w bramach wjazdowych, w miejscach do tego nie przeznaczonych, często nie zdają sobie sprawy z utrudnień jakie wywołują na drogach – informuje Gustaw Dobosz, komendant Straży Miejskiej.  

W dniach 22 i 23 listopada br. policjanci, wraz ze strażnikami miejskimi, będą zwracać także szczególną uwagę na brak uiszczenia opłat za miejsca parkingowe.

(kb) fot. Wime

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

A jak dzisiaj jakiś pół inteligent koło godziny 16:05 zatrzymał się Golfem przy sklepie obok rosmana chociaż parking wolny?

This comment was minimized by the moderator on the site

Wjazd na ul.Spokojną od ul. Górnej, tam majątek UM zrobić może.

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak zgłaszałem ul.POLNĄ w Lutyni to pozostało bez echa ,a tam w strefie zamieszkania zrobili sobie parking,nie można wieczorem przejechać

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację