Nie tylko w mieście nie będzie tolerancji dla źle parkujących!

środa, 21 listopad 2018 12:20
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Przez najbliższe dwa dni na terenie naszego miasta i nie tylko, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Miejskiej w Środzie, będą zwracać szczególną uwagę na źle zaparkowane pojazdy. Działania przeprowadzone na teranie gminy będą dotyczyły akcji pn. „Zero  tolerancji dla źle parkujących”.

W Środzie Śląskiej głównym problemem jest brak miejsc parkingowym, ludzie często z braku możliwości zaparkowania samochodu jak najbliżej docelowego miejsca, stawiają pojazdy w miejscach niedozwolonych, tym samym łamiąc przepisy oraz utrudniając poruszanie się innym uczestnikom ruchu drogowego.

- Kierowcy, pozostawiając samochody po obu stronach jezdni, w bramach wjazdowych, w miejscach do tego nie przeznaczonych, często nie zdają sobie sprawy z utrudnień jakie wywołują na drogach – informuje Gustaw Dobosz, komendant Straży Miejskiej.  

W dniach 22 i 23 listopada br. policjanci, wraz ze strażnikami miejskimi, będą zwracać także szczególną uwagę na brak uiszczenia opłat za miejsca parkingowe.

(kb) fot. Wime

Komentarze  

Permalink +1 Anon
A jak dzisiaj jakiś pół inteligent koło godziny 16:05 zatrzymał się Golfem przy sklepie obok rosmana chociaż parking wolny?
2018-11-21 17:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Rrrr
Wjazd na ul.Spokojną od ul. Górnej, tam majątek UM zrobić może.
2018-11-21 14:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Jet Spółka Z Ogranic
Jak zgłaszałem ul.POLNĄ w Lutyni to pozostało bez echa ,a tam w strefie zamieszkania zrobili sobie parking,nie można wieczorem przejechać
2018-11-21 13:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież