Nowy policjant w średzkiej komendzie

wtorek, 20 listopad 2018 14:08 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Garnizon dolnośląski przyjął w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy. 15 listopada słowa roty ślubowania wypowiedziało 19 policjantów, w tym 2 policjantki.

Od początku br. formację zasiliło już 206 funkcjonariuszy. Wśród nowoprzyjętych jest funkcjonariusz, który wkrótce rozpocznie pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci policjanci zasilą szeregi komend miejskich i powiatowych województwa dolnośląskiego.

Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

(rol/ms) fot. policja

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jeden przychodzi i co a zapytajcie ilu odchodzi za rok . a zreszta co mlodzi co przychodza to sie wlasnego cienia boją :lol:

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak nie zrezygnuje na szkole.

This comment was minimized by the moderator on the site

Serio? Jeden i już do gazety trzeba dawac info. :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację