"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Nowy rozkład jazdy ŚKP już od 9 grudnia!

piątek, 07 grudzień 2018 14:23
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W niedzielę Koleje Dolnośląskie zmieniają swój rozkład jazdy, który będzie obowiązywał do 9 marca 2019 roku.

Średzka Komunikacja Publiczna informuje o największych i najbardziej istotnych zmianach:

1 / KD zlikwidują połączenie do Wrocławia o 4:55, w odpowiedzi ŚKP uruchomi połączenie autobusowe na pierwszy pociąg do Wrocławia, czyli na 4:28. Ten autobus będzie kursował wyłącznie do Stacji Kolejowej.

2 / W rozkładach pojawią się nowe przystanki: Środa Śląska Kolejowa VII/Jarzębinowa, Środa Śląska Willowa, Szczepanów Długa NŻ, Komorniki HMT, Komorniki Autocerber, Święte Sklep oraz Wrocisławice Osiedle.

3 / Prosimy zwrócić uwagę na zmianę kursów „szkolnych” o 12:35, 13:25 i 14:30 ze ŚPW, dotychczas były to kursy linii 2, od 10 grudnia będą to kursy linii 3 i 4, będą kursować również przez Szczepanów Jaśkowice. Kurs linii 3 13:25 oraz linii 4 o 14:30 będzie kursował wyłącznie w dni robocze w okresie nauki szkolnej.

4 / W godzinach wieczornych kilka kursów linii 2 będą kursować na trasie Środa Śląska – Szczepanów Kościół oraz Szczepanów Kościół – Środa Śląska Rynek.

5 / W trosce o zdrowie naszych pasażerów, autobusy obsługujące pociągi z Wrocławia o 18:21, 18:54, 19:20, 20:30 i 21:20, będą oczekiwać na pasażerów KD na przystanku autobusowym.

6 / W związku z małym zainteresowaniem połączeniem KD o 22:27, likwidujemy obsługę tego pociągu.

7 / Prosimy zwrócić uwagę na zmianę rozkładu jazdy już od 9 grudnia! W sobotę będzie obowiązywał aktualny rozkład, natomiast w niedzielę
będziemy kursować wg nowego rozkładu jazdy.

Nowe rozkłady jazdy można pobrać na stronie: komunikacja.srodaslaska.pl

(um) / fot. wk

Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudzień 2018 14:29

Komentarze  

Permalink +8 Renata
Jeżdżę sporadycznie do Wrocławia pociagami, jednak współczuję osobom dojeżdżającym codziennie braku poczekalni. Stanie na wygwizdowie nie nalezy do przyjemności. Polecam osobom odpowiedzialnym jak najszybsze zajęcie się tematem, poczekalnia stoi pusta, zamknięta na cztery spusty. Można zglądnąć przez okno do środka, w środku nie zmieniło się nic, jest jak pamiętam jeszcze w latach siedemdziesiatych. Należałoby tylko posprzątać.
2018-12-07 19:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 uczeń
skarga do PKP a raczej do KD już wiele razy była wysłana , to ich działka niestety. cierpimy bo im sie nie opłaca i marzniemy co rano
2018-12-07 20:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +15 Pasażer
Dziękuję ŚKP za uruchomienie kursu o 4.28. Jestem wdzięczny za uwzględnienie potrzeb pracujących mieszkańców.
2018-12-07 14:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Renata
byłabym bardzo zadowolona, gdyby autobus ŚKP dowoził pasażerów na pociąg 4:28 w SOBOTĘ.
2018-12-08 09:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 młody
O Boże, to Wy tak wcześnie do pracy jeździcie, masakra. Współczuję bardzo :sad:
2018-12-08 17:23 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież