Orszak Trzech Króli w Środzie Śląskiej (transmisja na żywo)

niedziela, 06 styczeń 2019 14:00 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Po mszy świętej w kościele św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej, uroczysty Orszak Trzech Króli zakończy swój przemarsz ulicami miasta na rynku dolnym.

Przy specjalnie przygotowanej szopce, gdzie oddany zostanie pokłon Dzieciątku, odbędzie się  wspólne kolędowanie ze średzkimi artystami. Na scenie wystąpią m.in. Gosia Pauka i Paweł Wenderski.

Transmisję przygotowali: Grzegorz Zaczyk, Dariusz Dziadosz, Tadeusz Ostropolski i Wiktor Kalita. Partnerem transmisji jest firma Auto - Centrum Bracia Pałaszewscy ze Środy Śląskiej

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 styczeń 2019 13:11

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież