Ostrzeżenie meteorologiczne

środa, 08 sierpień 2018 12:15
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego Biura Prognoz Meteorologicznych IMiGW PIB Oddział we Wrocławiu.

Zjawisko: upał
Stopień zagrożenia: 2
Obszar zagrożenia: miasto i gmina Środa Śląska, powiat średzki.
Ważność: od godz.12.00 dnia 08.08.2018 r. do godz. 6.00 dnia 10.08.2018 r.
Przebieg: prognozuje się  wystąpienie upałów. Temperatura maksymalna w dzień od 30 ºC do 34 ºC. Temperatura minimalna w nocy od 18 ºC do 22 ºC.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90%.

Gminne Centrum Reagowania w Środzie Śląskiej inspektor Leszek Liberek

Stopień zagrożenia nr 2 - przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Ostatnio zmieniany środa, 08 sierpień 2018 12:25

Komentarze  

Permalink +1 Ona
ja nie jestem ani dzieckiem ani osoba starszą i tez czuje się fatalnie
2018-08-08 15:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 MIROSŁAW
Nie chciałem nikogo pominąć ani urazić swoją wypowiedzią bo wiem że upały dają w kość wszystkim. Niestety jedyne co możemy zrobić to przetrzymać ten okres. Niestety najbliższe dni nie zapowiadają żeby temperatura spadła.
2018-08-09 12:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Mirosław
Taka pogoda potrafi dać w kość a zwłaszcza osobom starszym. Najgorsze to dopiero przed nami bo po fali upałów czeka nas prawdopodobnie fala gwałtownych burz i nie będzie ciekawie. Oby obyło się bez takich akcji ale trzeba się liczyć z taką możliwością.
2018-08-08 13:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież