Płatności elektroniczne w średzkim magistracie

czwartek, 12 lipiec 2018 10:59 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie masz przy sobie wystarczającej ilości gotówki aby zapłacić podatek lub inną opłatę w magistracie? Od sierpnia br. nie będzie konieczności szukania bankomatu.

 

W kasie Urzędu Miejskiego będzie można zapłacić kartami płatniczymi (VISA i MasterCard).

Nie masz przy sobie wystarczającej ilości gotówki aby zapłacić podatek lub inną opłatę w magistracie? Od sierpnia br. nie będzie konieczności szukania bankomatu. W kasie Urzędu Miejskiego będzie można zapłacić kartami płatniczymi (VISA i MasterCard).

To efekt przystąpienia Gminy Środa Śląska do „Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej” Ministerstwa Rozwoju i Krajowej Izby Rozliczeniowej, który adresowany jest do wszystkich urzędów w Polsce.

Dzięki niemu będziemy mogli korzystać z bezpłatnego, bezgotówkowego płacenia należności publicznych (podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny, opłata skarbowa, opłata od zagospodarowania odpadów komunalnych, opłata adiacencka, czynsz za lokale itp.)

Płatności z użyciem karty płatniczej będą odbywać się w Urzędzie tak samo, jak w dowolnym sklepie wyposażonym w terminal, zaś przy pomocy karty będzie można wpłacić każdą kwotę bez minimalnego limitu przeprowadzanej operacji. Płatności można dokonać również w formie zbliżeniowej.

(um) fot. ug

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 lipiec 2018 23:45

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież