Pożar mieszkania socjalnego na ul. Lipowej w Środzie Śląskiej

czwartek, 15 listopad 2018 09:58 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziś w nocy (około godziny 03:30) dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania na ulicy Lipowej w Środzie Śląskiej.

  • Na miejscu działania prowadziła straż pożarna oraz policja, pogotowie energetyczne i pogotowie ratunkowe. Nie było osób poszkodowanych. Natomiast w pożarze zniszczeniu uległo całe mieszkanie socjalne. Przyczyna na obecną chwilę nie została ustalona -  informuje dyżurny KP PSP w Środzie Śląskiej.
  • 15.11.2018 r. o godzinie 3:24. dyżurny tutejszej komendy policji otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku socjalnego na terenie Środy Śląskiej. Powiadomiono straż pożarną, która ugasiła pożar i sprawdziła mieszkanie pod kątem przebywania tam osób. Policjanci ustalili, że spaleniu uległo mieszkanie socjalne w budynku wielorodzinnym, nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu oględziny miejsca zdarzenia wykonał biegły z zakresu pożarnictwa. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia - mówi asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. OSP Ujazd Górny / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 listopad 2018 22:17

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Maruda ma całkowita rację podobna sytuacja jest na Świdnickiej dzień w dzień patologia chleje wóde,wino,itp.i co dzień mają na to a z opieki społecznej jeszcze im dupy miodem smarują,a kur..... Mac do roboty (...) nie idą a nie na garnuszku miasta i państwa siedzą (...) i inne gady

This comment was minimized by the moderator on the site

Śmiechu wart jest Pana komentarz ;))

This comment was minimized by the moderator on the site

To nie pierwszy pożar "mieszkania socjalnego" na Lipowej. Potem państwo z Lipowej dostają lepsze, nowe, większe mieszkanka od miasta, a człowiek, który uczciwie całe życie pracuje niczego nie dostanie, bo jego zarobki przekraczają o parę groszy ustalony maksymalny dochód. Potem jego podatki sponsorują właśnie takie osoby, które nigdy pracą się nie zhańbiły i nic jak tylko uciekać z tego kraju.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację