Pożar mieszkania socjalnego na ul. Lipowej w Środzie Śląskiej

czwartek, 15 listopad 2018 09:58
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziś w nocy (około godziny 03:30) dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o pożarze mieszkania na ulicy Lipowej w Środzie Śląskiej.

  • Na miejscu działania prowadziła straż pożarna oraz policja, pogotowie energetyczne i pogotowie ratunkowe. Nie było osób poszkodowanych. Natomiast w pożarze zniszczeniu uległo całe mieszkanie socjalne. Przyczyna na obecną chwilę nie została ustalona -  informuje dyżurny KP PSP w Środzie Śląskiej.
  • 15.11.2018 r. o godzinie 3:24. dyżurny tutejszej komendy policji otrzymał zgłoszenie o pożarze budynku socjalnego na terenie Środy Śląskiej. Powiadomiono straż pożarną, która ugasiła pożar i sprawdziła mieszkanie pod kątem przebywania tam osób. Policjanci ustalili, że spaleniu uległo mieszkanie socjalne w budynku wielorodzinnym, nikt nie odniósł obrażeń. Na miejscu oględziny miejsca zdarzenia wykonał biegły z zakresu pożarnictwa. Obecnie wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia - mówi asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. OSP Ujazd Górny / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 listopad 2018 22:17

Komentarze  

Permalink +3 Andrzej
Maruda ma całkowita rację podobna sytuacja jest na Świdnickiej dzień w dzień patologia chleje wóde,wino,itp.i co dzień mają na to a z opieki społecznej jeszcze im [oooops] miodem smarują,a kur..... Mac do roboty (...) nie idą a nie na garnuszku miasta i państwa siedzą (...) i inne gady
2018-11-16 21:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Ewelina
Śmiechu wart jest Pana komentarz ;))
2018-12-03 11:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +14 Maruda
To nie pierwszy pożar "mieszkania socjalnego" na Lipowej. Potem państwo z Lipowej dostają lepsze, nowe, większe mieszkanka od miasta, a człowiek, który uczciwie całe życie pracuje niczego nie dostanie, bo jego zarobki przekraczają o parę groszy ustalony maksymalny dochód. Potem jego podatki sponsorują właśnie takie osoby, które nigdy pracą się nie zhańbiły i nic jak tylko uciekać z tego kraju.
2018-11-15 15:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież