Pożar samochodu osobowego w Środzie Śląskiej

wtorek, 03 lipiec 2018 19:04 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj o godzinie 21:18 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na ul. Dojazdowej w Środzie Śląskiej. 

 

Na miejsce wysłano dwie jednostki strażackie.

- W pożarze zniszczeniu uległa komora silnika, maska oraz deska rozdzielcza samochodu osobowego marki Audi typu kombi. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, polaniu prądów wodnych w celu ugaszeniu pożaru - informuje stanowisko kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej.

Prawdopodobną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na około 6 000 złotych.

(kb) fot. Czytelniczka

36531942 1861147940631828 901474735911600128 n

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 lipiec 2018 23:52

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież