"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Przedszkolaki odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej

środa, 05 grudzień 2018 15:25
Oceń ten artykuł
(1 głos)

3 grudnia dzieci z przedszkola Publicznego w Ciechowie, wraz z panią dyrektor Bożeną Błaszczyszyn, panią z rytmiki Anna Ogińską i nauczycielką Moniką Smelą, odwiedziły Dom Pomocy Społecznej w Krynicznie.

Celem przyjazdu było zaprezentowanie pieśni i wierszy patriotycznych z okazji 100. rocznicy Niepodległej Polski. Występ z udziałem tak małych aktorów dostarczył wszystkim podopiecznym Domu Pomocy Społecznej wielu łez i wzruszeń.

Atmosfera była tak serdeczna, że jeszcze na koniec wspólnie z podopiecznymi przedszkolaki zaśpiewały kilka kolęd. Przedszkolaki zostały obdarowane poczęstunkiem przez panią Joannę Wasylkowską. 

Pani dyrektor B. Błaszczyszyn również na koniec podziękowała wszystkim uczestnikom wręczając  słodki podarunek. Szczęśliwe i radosne dzieci powróciły do swoich zajęć w przedszkolu. Poprzez takie działania uczymy naszych przedszkolaków szacunku do osób starszych oraz uwrażliwienie ich na problem ludzi starszych, schorowanych, często samotnych.

(ms) / fot. przedszkole

Ostatnio zmieniany środa, 05 grudzień 2018 15:30

Komentarze  

Permalink +4 tak
brawa dla przedszkola od najmłodszych lat należy uczyć empatii dla potrzebujący, samotnych, starszych...
2018-12-05 20:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież