Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości

piątek, 09 listopad 2018 16:24
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości

Dziś w średzkim rynku przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 3 w Środzie Śląskiej,  wspólnie z nauczycielkami, panią dyrektor i burmistrzem naszego miasta, uświetniły 100.  rocznicę odzyskania Niepodległości.

Maluchy, z biało - czerwonymi flagami w rękach, podkreślały doniosłość święta. Złożyły pod Pomnikiem Żołnierzom Polskim serce z napisem "100 lat", a pani dyrektor, wieniec.

(ak) fot. okc

Ostatnio zmieniany piątek, 09 listopad 2018 17:43

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież