Przedszkolaki z Ciechowa dbają o leśne zwierzęta

środa, 28 listopad 2018 12:57
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego w Ciechowie wzięły udział w zbiórce kasztanów i żołędzi, które przekazane zostały przedstawicielom Koła Łowieckiego "Cyranka" w Środzie Śląskiej.

Celem zbiórki było zebranie pokarmu dla zwierząt leśnych i tym samym ułatwienie przetrwania im zimy. Po zakończonej akcji, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Koła Łowieckiego.

Dzieci obejrzały film edukacyjny o leśnych zwierzętach. Dowiedziały się jak należy "bezpiecznie" zachowywać się w lesie. Z zainteresowaniem słuchały pogadanki o dokarmianiu zwierząt oraz ich zwyczajach, ponadto otrzymały  dyplomy, podziękowania i upominki za udział w akcji.

Dyrektor przedszkola B. Błaszczyszyn wręczyła panom podziękowania i wyraziła chęć dalszej współpracy z Kołem Łowieckim "Cyranka". Organizatorem, inicjatorem spotkania i współpracy była pani M. Smela wychowawca grupy "Smerfy".

(ms)

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink -1 pogoda
to bardzo ładnie z wszej strony kochane dzieci ale gdy nie ma śniegu zwierzęta sobie doskonale radzą i nie głodują
2018-11-28 13:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 wróżka
niech sie uczą śnieg spadnie nie bój sie i to niedługo
2018-11-28 22:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież