Skład Miejskiej Komisji Wyborczej

wtorek, 11 wrzesień 2018 14:20 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink +1 Damian
A lista kandydatów na radnych i burmistrza będzie gdzieś wywieszona? Ciekawe kto staje do wyścigu o stanowiska. Pewnie lada moment się dowiemy kto, co i jak.
2018-09-12 22:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 ???
a taxi-słobo startuje w końcu czy nie
2018-09-11 14:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 pomyłka
to jest raczej zibi-taxi
2018-09-11 14:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 tylko pytam
czy to prawda że obecny burmistrz nie wystartuje w wyborach ? takie info dziś krąży po środzie
2018-09-11 14:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Witka
Wkrótce się wszystko wyjaśni i zobaczymy kto wystartuje. Zresztą w tych wyborach podejrzewam że nastąpią duże zmiany w władzach. Niektórzy się mocno zdziwią po wyborach.
2018-09-12 21:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +12 Wiesiek
No to teraz ruszy kampania wyborcza na ostro. A walka o stołki będzie zażarta bo jest o co walczyć. Oby wygrali ludzie którzy naprawdę chcą coś zrobić i mają wizję jak to zrealizować. Gminom potrzeba rozwoju a nie zastoju.
2018-09-11 14:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież