"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Śmiertelny wypadek. Policja ustala tożsamość ofiary

wtorek, 09 październik 2018 21:44
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Do tragicznego wypadku doszło niedawno na drodze krajowej nr 94, pomiędzy miejscowościami Źródła - Komorniki. 

Jak informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej, cały czas trwają czynności w związku ze zdarzeniem.

- Droga jest całkowicie zablokowana. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym, jadący od strony Wrocławia, potrącił osobę pieszą. Policjanci ustalają tożsamość ofiary - wyjaśnia policjantka.

(kb) fot. ak / zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +1 Arek
W ten dzień po godzinie 16 wracałem z Wrocławia do Środy...za Żarem jeszcze przed "tekturą" tworzył się c o chwile niezły korek...jak się okazało szedł sobie jegomość nie poboczem tylko po jezdni asfaltem jakieś 0,5 - 1m od krawędzi i wszystko miał w czterech literach. Każde auto nawet osobowe musiało przepuszczać pojazdy z przeciwka bo nie można było go bezpiecznie ominąć. Ani chybił, że to ten sam...Akurat czasowo tyle by mu zeszło dotrzeć za Źródła... Gość zarośnięty z z bujnymi włosami lekko szpakowaty, wyglądał jakby był bezdomnym
2018-10-11 18:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 Felek
Obserwuję ciekawe zjawisko... Gdy jadę drogą, idący nią piesi wcale nie chcą z niej zejść...Na co liczą ?... Że zwolnię i będę jechał za nimi ?
2018-10-10 00:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 jo
Przyzwyczajenie z wiosek, że oni są panami dróg. Weź se jedź przez Jastrzębce i trąbnij na takich, to Cie zwyzywają, bo to przecież oni są Panami tych dróg.
2018-10-10 07:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Felek
@JO...Podobnie rowerzyści, którzy jadą we dwójkę, jeden obok drugiego... Studiowałem stosowne przepisy...Tak mogą jechać np. poza miastem, ale tylko wtedy gdy nie jedzie żaden samochód... Gdy jedzie, powinni ustawić się jeden za drugim... I znów... Na co liczy ten jadący od środka w razie potrącenia przez samochód ?
2018-10-10 23:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 #rowerzysta
To źle te przepisy zostały przez Ciebie przestudiowane. Rowerzyści mogą jechać jeden obok drugiego zarówno w mieście jak i poza jego obszarem jeśli droga jest na tyle szeroka, żeby bez problemu inny pojazd mógł wykonać manewr wyprzedzania. Logicznie idąc tym tokiem, jeśli poza obszarem zabudowanym jest droga na ktorej bez problemu można wyprzedzić dwóch rowerzystów jadacych obok siebie (szerokością tak jak przeciętny samochód) to ich wyprzedzamy jak zwykły pojazd. Ale rowerzyści zazwyczaj dla własnego bezpieczeństwa i tak zjeżdżają do krawędzi jezdni. Myślałem że to raczej jasne jest :lol:
2018-10-11 22:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -3 szok
maskara auta pędzą ludzie noszą odblasków......
2018-10-09 22:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież